DODAJ

Osiedle Green Home na finiszu

Mieszkania i domy / Zielona Góra
Osiedle Green Home na
Kajtman
2017-04-13 12:27:44
W pobliżu Szosy Kisielińskiej, ulica Suwalska w Zielonej Górze w czerwcu wzbogaci się o trzy czterokondygnacyjne budynki. Osiedle Green Home to projekt, w ramach którego powstają 92 mieszkania o ciekawej i funkcjonalnej aranżacji, komórki lokatorskie oraz garaże. Projekt zostanie przekazany mieszkańcom już w czerwcu.

Obecnie trwają prace wykończeniowe wewnątrz budynków, malowanie klatek schodowych i kosmetyka oraz na zewnątrz zagospodarowanie terenu wokół budynków, budowa infrastruktury, nasadzenia zieleni. Przyszli mieszkańcy klucze do własnych M otrzymają już na początku czerwca. – Przygotowana przez nas oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem klientów, dzięki czemu większość z proponowanych lokali znalazła już swoich nabywców. W sprzedaży pozostało około 30 mieszkań – mówi Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. 

Co istotne deweloper zadbał o dodatkowe udogodnienia. Do każdego mieszkania przynależy darmowa komórka lokatorska. Ponadto powstaną naziemne garaże i dwie podziemne hale garażowe, które pomieszczą 30 garaży. – Nabywcy mieszkań nie muszą ponosić dodatkowych kosztów na kupno pomieszczenia gospodarczego, otrzymują je wraz z mieszkaniem – podkreśla Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom. W ramach budynków 7, 9 i 15 powstają mieszkania o zróżnicowanym metrażu wahającym się od 47 do 81 mkw. Są to zarówno dwupokojowe, jak i większe – trzy i czteropokojowe lokale. Cena lokali mieszczących się na parterze wynosi 3 850 zł/mkw., natomiast wyższe kondygnacje to koszt do 3 950 zł/mkw. 

Inwestycja zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku. W okolicy znajdują się malownicze tereny pozwalające na aktywne spędzenie czasu w otoczeniu natury czy spacery z rodziną. Ponadto atutem osiedla Green Home jest dobra komunikacja z centrum, jak i obwodnicą miasta zapewniająca szybki i dogodny dojazd do miejsca pracy czy na zakupy do centrów handlowych.

Źródło: materiały prasowe