DODAJ

Osiedle Green Home z nowym etapem

Mieszkania i domy / Zielona Góra
Osiedle Green Home z
Kajtman
2016-04-13 15:01:59
Osiedle zlokalizowane przy ul. Suwalskiej w Zielonej Górze wzbogaci się o 3 czterokondygnacyjne budynki. Deweloper Ekonbud-Fadom rozpoczął sprzedaż kolejnego etapu inwestycji, w ramach którego powstaną łącznie 92 funkcjonalnie urządzone mieszkania. Projekt zostanie zakończony w połowie przyszłego roku.

Osiedle Green Home to kompleks mieszkaniowy znajdujący się w pobliżu Szosy Kisielińskiej, przy ul. Suwalskiej w Zielonej Góry. Inwestycja to zespół nowoczesnych, eleganckich i funkcjonalnie zaprojektowanych budynków. Aktualnie deweloper wprowadził do sprzedaży trzy budynki (nr 7, 9 i 15), w których zostaną zaaranżowane 92 mieszkania o zróżnicowanym metrażu. Co istotne, pomiędzy budynkami 9 i 15 powstanie podziemna hala garażowa z dodatkowymi 30 garażami.

W nowym etapie budowy osiedla Green Home dostępne są mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe. Część lokali będzie wyposażona w oddzielną kuchnię. W ramach budynku nr 7 powstanie 16 mieszkań o powierzchni od 53 do 81 mkw. oraz 9 garaży zewnętrznych. Natomiast w budynkach 9 i 15 zaprojektowano po 36 mieszkań (oraz odpowiednio 13 i 14 garaży w podziemnej hali garażowej). Tutaj metraż waha się między 47 a 80 mkw. Cena lokali usytuowanych na parterze wynosi 3 850 zł/mkw., natomiast wyższe kondygnacje to koszt do 3 950 zł/mkw. – Warto również dodać, że do każdego mieszkania przynależy komórka lokatorska. Nasi klienci nie muszą ponosić dodatkowych kosztów na kupno pomieszczenia gospodarczego, otrzymują je wraz z mieszkaniem – podkreśla Izabela Woźnica-Letka z zielonogórskiego biura sprzedaży Ekonbud-Fadom.

Atutem inwestycji jest dobra lokalizacja, z dala od miejskiego zgiełku. Osiedle Green Home znajduje się w malowniczej okolicy. – Co ważne, otoczone jest lasami, które dają mnóstwo możliwości spędzania wolnego czasu zarówno dla aktywnych, jak i lubiących odpocząć w otoczeniu natury – mówi Izabela Woźnica-Letak. Ponadto dobra komunikacja z centrum oraz obwodnicą miasta zapewnia szybki dojazd do pracy czy na zakupy do centrów handlowych.