DODAJ

Zdrowa żywność w galerii Grafitt

Handel / Zielona Góra
Zdrowa żywność w galerii
Kajtman
2017-11-23 17:17:00
W zeszłym miesiącu galeria Grafitt wzbogaciła się o nowego najemcę z branży "ekologicznej". "Przyjaciele Jedzenia" to sklep ze zdrową żywnością, którego właściciele swój drugi lokal postanowił otworzyć w centrum Zielonej Góry.

Sprzedaż zdrowej żywności to jedna z lepiej rozwijających się aktualnie branży. Spowodowane jest to faktem zwiększającej się świadomości Polaków dotyczącej zdrowego odżywiania. Coraz chętniej odwiedzamy sklepy, które oferują produkty z małych gospodarstw. Chcemy wiedzieć, co jemy, jaką drogę przebyły produkty, które trafiają na nasz stół, a cena za ekologiczną żywność jest łatwiejsza do zaakceptowania, gdy mamy świadomość, że stoi za nią ciężka praca i szacunek dla przyrody. 

Osoby, które poszukują eko produktów w Zielonej Górze, mogą je teraz zdobyć w galerii Grafitt, gdzie swój drugi lokal postanowili otworzyć właściciele delikatesu "Przyjaciele Jedzenia". Misją firmy jest powrót do korzeni jedzenia, które będzie zaskakiwać szczerością smaku, poprawiać humor, a także wyniki badań. Wejście do lokalu znajduje się od strony ul. Kazimierza Wielkiego.

Otwarta w październiku 2004 roku galeria Grafitt znajduje się samym centrum Winnego Grodu. Dzięki ciekawej ofercie handlowej jest to miejsce, zapewniające zawsze atrakcyjne i przyjemne zakupy. galeria wciąż oferuje wynajem lokali o zróżnicowanej powierzchni, od 50,60 do 254,20 mkw.

Źródło: materiały prasowe