Arvato Supply Chain Solutions przedłużył umowę najmu 40 000 mkw. w Prologis Park StrykówMateriały prasowe

Arvato Supply Chain Solutions przedłużył umowę najmu 40 000 mkw. w Prologis Park Stryków

Orzech
Orzech
REKLAMA

Arvato Supply Chain Solutions, lider w dziedzinie kompleksowych rozwiązań outsourcingowych w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw dla e-commerce i healthcare, na kolejne 3 lata przedłużył umowę najmu o powierzchni 40 000 mkw. w Prologis Park Stryków. W zawarciu transakcji doradzała firma Colliers.

Specyfikacja budynku obejmowała budowę antresoli, wysokość w świetle 12,5 metra, dodatkowe zwiększenie wytrzymałości posadzki na całej powierzchni do 10 ton na metr kwadratowy, rampy najazdowe i 38 doków przeładunkowych.

Budynek ma specyfikację BREEAM z oceną „good”. Jest wyposażony w oświetlenie LED, inteligentny system liczników, świetliki dachowe oraz grubszą niż standardowo konstrukcję dachu i izolację ścian.

– Budynek zajmowany przez Arvato SCS łączy wysokiej jakości usługi zarządzania obiektami, które są zorientowane na potrzeby klienta, z globalnym zaangażowaniem Prologis w zrównoważony rozwój. Oprócz tego doskonała, strategiczna lokalizacja oraz udogodnienia dla pracowników czynią z tego magazynu nie tylko idealne miejsce do rozwoju biznesu, ale również przyjazne miejsce do pracy – powiedział Piotr Lenczewski, Leasing & Customer Experience Manager w Prologis.

REKLAMA
Materiały prasowe
Materiały prasowe

Prologis Park Stryków jest położony w bezpośrednim sąsiedztwie Łodzi, stolicy regionu. Obszar ten charakteryzuje się dynamicznym rozwojem branży logistycznej i produkcyjnej. Uwagę międzynarodowych inwestorów przyciąga infrastruktura drogowa oraz ciągle łatwy dostęp do licznej i wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej. Prologis Park Stryków docelowo zajmie 78 900 metrów kwadratowych przeznaczonych na nowoczesne magazyny, hale produkcyjne oraz biura, których wyposażenie będzie dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA