DODAJ

Firma farmaceutyczna powiększyła powierzchnię magazynową w Strykowie

Logistyka / Dobra powiat Łódź
Firma farmaceutyczna powiększyła powierzchnię
Kajtman
2018-08-30 13:38:50
Fresenius Kabi, wiodąca firma farmaceutyczna specjalizująca się w terapii płynowej i żywieniu klinicznym, odnowiła i rozszerzyła umowę najmu w Diamond Business Park Stryków. Eksperci z JLL reprezentowali najemcę w procesie renegocjacji warunków kontraktu.

Po ekspansji Fresenius Kabi zajmie łącznie 13 000 mkw. powierzchni magazynowej (o 3 400 mkw. więcej niż wcześniej).

Ekspansja w ramach Diamond Business Park Stryków została podyktowana dynamicznym rozwojem firmy Fresenius Kabi oraz atrakcyjnymi warunkami najmu oferowanymi przez ten park magazynowy. Kluczowe było przede wszystkim jego położenie – w stosunkowo niedalekiej odległości od fabryki naszego klienta w Kutnie. Sam magazyn natomiast znajduje się w najlepszej lokalizacji logistycznej w kraju – sąsiedztwo skrzyżowania autostrad A1 i A2 umożliwia bowiem sprawną dystrybucję towarów zarówno na terenie Polski, jak i za granicę – tłumaczy Paulina Dziubińska, dyrektor w Dziale Powierzchni Magazynowo-Przemysłowych, JLL.

Centrum logistyczne Diamond Business Park Stryków, składa się z dwóch magazynów już istniejących oraz jednego planowanego. Docelowa powierzchnia najmu parku będzie wynosić 160 000 mkw. W ramach inwestycji znajduje się również dogodna przestrzeń socjalno-biurowa, która może być dostosowana do indywidualnych oczekiwań klientów.

Źródło: materiały prasowe