Pod Łodzią powstanie kolejne wielkie centrum magazynowo-logistyczneźródło: Materiały inwestora

Pod Łodzią powstanie kolejne wielkie centrum magazynowo-logistyczne

Orzech
Orzech
REKLAMA
Firma Mountpark Logistics, wiodący deweloper nieruchomości przemysłowych i logistycznych, uzyskała pozwolenie na budowę centrum magazynowo-logistycznego o powierzchni 245 tys. mkw. w Strykowie.
Centrum logistyczne Mountpark Stryków będzie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie węzła łączącego autostrady A1 oraz A2. Zaoferuje powierzchnię magazynową od 12 do 245 tys. mkw., zaprojektowaną w najwyższym obowiązującym standardzie, z dbałością o potrzeby pracowników magazynów oraz możliwością dostosowania powierzchni do wymogów operacyjnych najemców.
– Wraz z rozwojem sektora e-commerce w trakcie pandemii, pojawiło się wzmożone zapotrzebowanie na nowoczesne centra logistyczne w rejonie Strykowa. Dążąc do zapewnienia naszym klientom rozwiązań o najwyższym standardzie i odpowiadając na oczekiwania rynku, stworzymy w Mountpark Stryków – jednej ze strategicznych lokalizacji logistycznych w Polsce – wysokiej jakości powierzchnie magazynowe – mówi Piotr Michalski, dyrektor Mountpark Central Europe.
Materiały inwestora
REKLAMA
Dzięki bezpośredniemu dostępowi do obu autostrad, Mountpark Stryków zaoferuje najemcom niezwykle dogodne połączenie z Warszawą, Poznaniem, Katowicami i Gdańskiem oraz umożliwi szybki dojazd do granicy z Niemcami i Czechami. Co istotne centrum logistyczne będzie się znajdować w sąsiedztwie oddalonego o 26 kilometrów łódzkiego terminalu kolejowego Nowego Jedwabnego Szlaku.
Mountpark Logistics EU Sarl jest spółką joint-venture, zawiązaną przez Mountpark Finco i USAA Realco-Europe BV, holenderski oddział USAA Real Estate Company. Firma jest obecna w 7 krajach Europy.
Źródło: Mountpark Logistics

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA