PHOENIX Pharma powiększa magazyn w SEGRO Logistics Park Warsaw Pruszków

PHOENIX Pharma powiększa magazyn w SEGRO Logistics Park Warsaw Pruszków

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Spółka farmaceutyczna PHOENIX Pharma przedłużyła umowę najmu powierzchni w SEGRO Logistics Park Warsaw Pruszków i powiększyła wynajmowaną powierzchnię do 8 300 mkw. Magazyn jest dostosowany do prowadzenia hurtowni farmaceutycznej. Najemcę reprezentowała międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield.
PHOENIX Pharma Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się handlem i serwisem na poziomie hurtu farmaceutycznego. Firma kieruje się ideologią All-in-One, dzięki której dostarcza kompleksowe usługi dla rynku farmaceutycznego.
SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków to nowoczesny kompleks logistyczny o powierzchni ponad 66 000 mkw. Zaletą parku jest położenie w pobliżu węzła na autostradzie A2 oraz drogi krajowej nr 2. Dodatkowym atutem lokalizacji jest odległość 13 km do Lotniska Okęcie oraz położenie blisko centrum miasta.
REKLAMA
– „SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków jest jednym z czterech naszych obiektów w rejonie Warszawy, który od lat jest najpopularniejszym regionem wśród najemców. Atutem lokalizacji jest rozwinięta infrastruktura drogowa, umożliwiająca naszym klientom efektywny transport towarów, zarówno w obrębie aglomeracji warszawskiej, całego kraju, a także poza jego granicami” – dodaje Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną.
– „SEGRO Logistics Park położony jest w doskonałej lokalizacji, w sąsiedztwie węzła Pruszków, co gwarantuje dogodny transport. Na decyzję PHOENIX Pharma miał wpływ również standard oferowanej powierzchni" – mówi Joanna Sinkiewicz, Associate, Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA