ASC Workers rozbudowuje fabrykę w Legnicy źródło: Atlas Ward Polska

ASC Workers rozbudowuje fabrykę w Legnicy

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA
Atlas Ward Polska realizuje kolejną inwestycję na Dolnym Śląsku – rozbudowę Centrum Magazynowo-Logistycznego w Legnicy. Obiekt o powierzchni 13 tys. mkw. powstaje na terenie podstrefy Legnica Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (LSSE). 
To już kolejna inwestycja ASC Workers w Legnicy i kolejna realizacja Atals Ward Polska dla tego inwestora. W 2019 i 2020 roku w Legnicy powstały dwie hale w ramach Centrum Magazynowo-Logistycznego ASC Workers, a ich łączna powierzchnia to ponad 30 tys. mkw.  Pierwsza z hal została wybudowana w rekordowym czasie, w zaledwie 4 miesiące.
Atlas Ward Polska
Atlas Ward Polska
Podobny czas realizacji Atlas Ward Polska założył przy realizacji najnowszej inwestycji ASC Workers w Legnicy, rozbudowie CML o nową halę magazynową o powierzchni ok. 13 tys. mkw.  Przedsięwzięcie obejmuje również budowę nowego biurowca. Łącznie da to ponad 40 tys. mkw. przestrzeni wybudowanej w kompleksie CML przez firmę Atlas Ward Polska.
REKLAMA
Atlas Ward Polska
Atlas Ward Polska
Inwestycję, podobnie jak dwie poprzednie, Atlas Ward Polska z Wrocławia realizuje jako generalny wykonawca, w modelu "Zaprojektuj i Wybuduj"
ASC Workres została założona w 1999 roku w Polsce. Siedziba firmy mieści się w Świebodzicach. Firma specjalizuje się przede wszystkim w dziedzinie kontroli jakości, naprawy i montażu różnorodnych części produkowanych na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, metalowego i AGD oraz w zakresie obsługi transportowej, logistycznej oraz magazynowaniu komponentów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA