Legnica: Kończy się rozbudowa Centrum Magazynowo-Logistycznego ASC Workers źródło: Atlas Ward Polska

Legnica: Kończy się rozbudowa Centrum Magazynowo-Logistycznego ASC Workers

ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA
ASC Workers kończy rozbudowę swojego Centrum Magazynowo-Logistycznego w Legnicy, którego generalnym wykonawcą jest Atlas Ward Polska z Wrocławia. Współpraca obu firm rozpoczęła się w 2019 roku, kiedy inwestor powierzył wykonawcy realizację pierwszej hali magazynowej na terenie podstrefy Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Pomyślna współpraca zaowocowała budową kolejnego obiektu dla ASC Workers w 2020 roku. Obecnie, w kompleksie CML końca dobiega realizacja trzeciej hali, którą – podobnie jak dwie poprzednie – Atlas Ward Polska Sp. z o.o. zrealizował dla inwestora jako Generalny Wykonawca. Łącznie w Centrum Magazynowo-Logistycznym w Legnicy Atlas Ward Polska wybudował ponad 40 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni logistycznej z biurowcami. O instalacje zadbał zespół Inplag Ekspert Instalacji.
Atlas Ward Polska
REKLAMA
Przedsięwzięcie obejmowało rozbudowę centrum CML w Legnicy o nową halę magazynową o powierzchni ok. 13 tys. mkw. wraz z budową nowego biurowca. Inwestycja została zrealizowana w modelu "Zaprojektuj i Wybuduj"
ASC Workers została założona w 1999 roku w Polsce. Siedziba firmy mieści się na Dolnym Śląsku w Świebodzicach. Firma specjalizuje się przede wszystkim w dziedzinie kontroli jakości, naprawy i montażu różnorodnych części produkowanych na potrzeby przemysłu motoryzacyjnego, metalowego i AGD oraz w zakresie obsługi transportowej, logistycznej oraz magazynowaniu komponentów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA