Właściciel Domów Towarowych Wars Sawa Junior i zarządca Pasażu Wiecha w Warszawie, firma Atrium European Real Estate, podjęła współpracę z wielokrotnie nagradzaną pracownią architektoniczną Foster + Partners, doświadczoną w wielkomiejskich projektach rewitalizacyjnych. Jej specjaliści przeanalizują możliwości poprawy tego fragmentu miasta – od roku 2030 w dalszą przyszłość. Cel to przygotowanie na wyzwania przyszłości, tak aby budynki i ich otoczenie stały się atrakcyjną częścią wielofunkcyjnego śródmieścia Warszawy.
Podjęte działania będą też sprzyjać połączeniu przestrzeni publicznej wokół Domów Towarowych Wars Sawa Junior z założeniami Nowego Centrum Warszawy, w tym współtworzeniu szlaków pieszych, prowadzących od Muzeum Sztuki Nowoczesnej i Placu Centralnego, przez ulicę Chmielną, w stronę Traktu Królewskiego.
Domy Towarowe Wars Sawa Junior to od lat jedno z najpopularniejszych miejsc zakupów w Warszawie, które dzięki wyjątkowemu położeniu obok głównych węzłów komunikacyjnych, pomiędzy dwoma stacjami metra, niezmiennie cieszy się uznaniem czołowych marek handlowych. Od początku funkcjonowania w roli właściciela, Atrium European Real Estate prowadziło szczegółową analizę potencjału tej lokalizacji, jednocześnie badając zmiany zachodzące w jej otoczeniu. Równocześnie, oferta Domów Towarowych Wars Sawa Junior jest wzbogacana o nowe sklepy, a doskonale znana warszawiakom przestrzeń




![Nowelizacja ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. Gminy zyskują czas, niepewność pozostaje [KOMENTARZ EKSPERCKI]](https://investmap.pl/_i/image/21/21/83989_100x70.jpg)





![Czy Polska stanie się hubem dla chińskiego e-commerce? [KOMENTARZ EKSPERCKI]](https://investmap.pl/_i/image/11/11/83979_100x70.jpg)

![Warszawa: Trwa budowa kompleksu Browary Warszawskie [FILM + ZDJĘCIA]](https://investmap.pl/_i/image/197/69/51141_100x70.jpeg)
![Citibank zwiększa zatrudnienie i wynajmuje powierzchnię biurową w Browarach Warszawskich [ZDJĘCIA]](https://investmap.pl/_i/image/97/97/51809_100x70.jpeg)
![[śląskie] Sarni Stok z hipermarketem Carrefour w nowej odsłonie](https://investmap.pl/_i/image/51/51/7219_100x70.jpg)

![[Warszawa] Po spokojnym półroczu na rynku handlowym, centrum Warszawy czekają spektakularne zmiany](https://investmap.pl/_i/image/230/102/3558_100x70.jpg)
![[Warszawa] Grupa Adgar przekształca kompleks Ochota Office Park w Adgar Park West – nowa nazwa, logo, architektura i dodatkowe funkcje](https://investmap.pl/_i/image/154/26/6298_100x70.jpg)
![[wielkopolskie] Wyprzedzają harmonogramy](https://investmap.pl/_i/image/202/74/19146_100x70.jpg)
![[Wrocław] Nabrzeża Oławy do zmiany – dla mieszkańców Wrocławia](https://investmap.pl/_i/image/159/31/1951_100x70.jpg)
![[Warszawa] Biurowiec Atrium 2 osiągnął docelową wysokość](https://investmap.pl/_i/image/65/65/11841_100x70.jpg)
![Wrocław: Rodzinne Żerniki – CTE wybuduje kameralne osiedle w sąsiedztwie przedszkola [WIZUALIZACJE]](https://investmap.pl/_i/image/85/85/47957_100x70.jpeg)