REKLAMA

Atrium European Real Estate

Artykuły o Atrium European Real Estate

Centrum handlowe Atrium Kasztanowa w Pile z nowymi sklepami
Centrum handlowe Atrium Kasztanowa, znajdujące się przy al. Powstańców Wielkopolskich 99 w Pile, rozszerza portfolio marek. W sierpniu do grona najemców dołączyły dwa nowe brandy odzieżowe – Vila Object oraz sklep partnerski marki Regatta great outdoors, a we wrześniu otworzył się salon z naturalnymi kosmetykami – Mydlarnia u Franciszka. Natomiast w najbliższym czasie pojawi się sklep z ubraniami premium Oggy Shop.
Atrium wybuduje nowe, wielkie osiedle obok centrum handlowego Promenada w Warszawie
W dzielnicy Praga Południe w Warszawie powstanie kolejne nowe, duże osiedle mieszkaniowe. Swoją inwestycję w tej części miasta zrealizuje Atrium European Real Estate (Atrium ERE). Osiedle budynków wielorodzinnych powstanie na nieruchomości przylegającej do centrum handlowego Promenada w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej.
Japoński gigant odzieżowy UNIQLO otworzy w Warszawie pierwszy sklep w Polsce
Kolejna wielka, światowa marka odzieżowa zadebiutuje w Polsce. Tym razem jest to japońska marka odzieżowa UNIQLO, zakwalifikowana przez Brand Finance jako 10. najcenniejszy brand modowy na świecie w 2022 roku.
Po przebudowie Atrium Promenada ma stać się najbardziej nowoczesnym centrum handlowym w Warszawie
Trwa przebudowa centrum handlowego Atrium Promenada w Warszawie. Po zakończeniu prac odnowiony, flagowy obiekt z portfolio Atrium European Real Estate ma być najbardziej nowoczesną galerią handlową w Warszawie. Ponad 80 proc. modernizowanej części obiektu ma już najemców.
W Atrium Promenada w Warszawie otwarty zostanie dwupoziomowy sklep sieci Peek & Cloppenburg
Kolejna znana marka modowa dołączy do grona najemców centrum handlowego Atrium Promenada zlokalizowanego w warszawskiej dzielnicy Praga-Południe przy ul. Ostrobramskiej.
Atrium zmieni przestrzenie publiczne wokół Domów Towarowych Wars Sawa Junior w Warszawie
Właściciel Domów Towarowych Wars Sawa Junior i zarządca Pasażu Wiecha w Warszawie, firma Atrium European Real Estate, podjęła współpracę z wielokrotnie nagradzaną pracownią architektoniczną Foster + Partners, doświadczoną w wielkomiejskich projektach rewitalizacyjnych. Jej specjaliści przeanalizują możliwości poprawy tego fragmentu miasta – od roku 2030 w dalszą przyszłość. Cel to przygotowanie na wyzwania przyszłości, tak aby budynki i ich otoczenie stały się atrakcyjną częścią wielofunkcyjnego śródmieścia Warszawy.
Centrum handlowe Atrium Promenada w Warszawie zostanie gruntownie przebudowane
Kolejne duże centrum handlowe w Warszawie doczekało się gruntownej przebudowy. Tym razem zmodernizowane zostanie centrum Atrium Promenada przy ulicy Ostrobramskiej 75c w dzielnicy Praga Południe. Planowana inwestycja ma na celu renowację drugiej części obiektu. Będzie to kontynuacja prac modernizacyjnych Promenady, których pierwsza część została ukończona jesienią 2018 roku.
Izraelska firma przejmie Galerię Dominikańską we Wrocławiu
Najstarsza galeria handlowa we Wrocławiu – Galeria Dominikańska będzie miała nowego właściciela...
Trzy duże centra handlowe w Warszawie do wyburzenia?
Czy z mapy Warszawy znikną trzy znane i duże obiekty handlowe? Od dwóch lat firma Atrium European Re...
[Warszawa] Nowe centra handlowe, nowe marki w Warszawie
Firma doradcza JLL podsumowała sytuację na rynku powierzchni handlowych w Aglomeracji Warszawskiej...
REKLAMA