Atrium wybuduje nowe, wielkie osiedle obok centrum handlowego Promenada w WarszawieMateriały prasowe

Atrium wybuduje nowe, wielkie osiedle obok centrum handlowego Promenada w Warszawie

Orzech
Orzech
REKLAMA

W dzielnicy Praga Południe w Warszawie powstanie kolejne nowe, duże osiedle mieszkaniowe. Swoją inwestycję w tej części miasta zrealizuje Atrium European Real Estate (Atrium ERE). Osiedle budynków wielorodzinnych powstanie na nieruchomości przylegającej do centrum handlowego Promenada w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej.

Atrium ERE powierzył generalne wykonawstwo I etapu tej inwestycji firmie Adamietz Sp. z o.o. Według wstępnej koncepcji, w ramach inwestycji zaplanowano zespół budynków mieszkaniowych wielorodzinnych z usługami, garażem podziemnym i zagospodarowaniem terenu. Projekt architektoniczny inwestycji przygotowała Grupa 5 Architekci Sp. z o.o.

Inwestycja ma zostać ukończona w kwietniu 2024 r. Atrium European Real Estate zapowiedział, że przy ulicy Ostrobramskiej zamierza zrealizować 800 mieszkań na wynajem.

REKLAMA

Przypomnijmy, w ramach zaktualizowanej strategii działania Atrium ERE planuje realizację projektów z mieszkaniami na wynajem. Inwestor zakupił już pierwsze projekty PRS i zapowiedział realizację projektów mieszkaniowych w pobliżu posiadanych centrów handlowych.

Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA