Oferta Atrium Felicity poszerzona o Gino Rossi i Grycana

Oferta Atrium Felicity poszerzona o Gino Rossi i Grycana

Lublin
REKLAMA

Lodziarnia Grycan, sklep obuwniczy Gino Rossi i salon optyczny Piękne Oczy dołączyły do grona najemców przyszłego centrum handlowego Atrium Felicity w Lublinie. Na terenie budowy, między aleją Witosa a ulicą Grygową, trwają zaawansowane prace. Otwarcie galerii planowane jest na listopad 2013 roku.


Na rok przed oddaniem do użytku Atrium Felicity jest skomercjalizowane w 79 procentach, uwzględniając list intencyjny podpisany z jednym z liderów rynku sprzętu elektronicznego Media Saturn, którego sfinalizowanie ma nastąpić w grudniu 2012 roku.


Dotychczas firmie Cushman & Wakefield, która zajmuje się pozyskiwaniem najemców centrum handlowego, powstającego przy jednej z głównych arterii Lublina, udało się namówić do współpracy takie marki modowe, jak Zara, Bershka, Stradivarius, Massimo Dutti, Oysho, H&M, Reserved, Mohito, Croop, Cubus, New Yorker czy Carry.


W ofercie związanej ze zdrowiem i urodą znajdą się perfumeria Sephora, drogeria Rossmann i Super Pharm. O formę i figurę będzie można zadbać w Fitness Club Pure. Dla osób poszukujących okularów i soczewek do dyspozycji będą szerokie asortymenty salonów Piękne Oczy (ponad 60 m kw.), Paris Optique i Twoje Soczewki. Wśród marek obuwniczych obok Gino Rossi, który zajmie blisko 100 m kw. powierzchni użytkowej centrum, pojawi się Prima Moda, Ryłko, CCC, Centro oraz Ecco.

 

REKLAMA

W Atrium Felicity nie zabraknie miejsca do spędzania wolnego czasu. Na prawie 2 tys. m kw. będą funkcjonować KFC, Wyspa Smaków i Grand Kebab, lodziarnia Grycan (ponad 70 m kw.) oraz RedBerry.


– Przygotowując strategię doboru najemców zależało nam na stworzeniu szerokiej oferty, tak aby było to centrum dla mieszkańców całego regionu – mówi Marta Hamarowicz, Head of Leasing Department Atrium Poland Real Estate Management.


Obecnie na placu budowy trwają zaawansowane prace przy fundamentach, słupach i ścianach nośnych obiektu. Pojawiają się też pierwsze konstrukcje stropów i podłóg. W najbliższym czasie rozpoczną się prace przy szkielecie ścian zewnętrznych i dachu.

 

Centrum regionalne, którego inwestorem jest firma Atrium Poland Real Estate Management ma być gotowe w listopadzie 2013 roku. Docelowo będzie posiadało 75 tys. m kw powierzchni użytkowej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA