Centrum handlowe Atrium Kasztanowa w Pile z nowymi sklepamiMateriały prasowe

Centrum handlowe Atrium Kasztanowa w Pile z nowymi sklepami

Orzech
Orzech
Atrium Kasztanowa
adresPiła, Powstańców Wielkopolskich 99
inwestorAtrium European Real Estate
projektantStudio Architektury Kontur
REKLAMA

Centrum handlowe Atrium Kasztanowa, znajdujące się przy al. Powstańców Wielkopolskich 99 w Pile, rozszerza portfolio marek. W sierpniu do grona najemców dołączyły dwa nowe brandy odzieżowe – Vila Object oraz sklep partnerski marki Regatta great outdoors, a we wrześniu otworzył się salon z naturalnymi kosmetykami – Mydlarnia u Franciszka. Natomiast w najbliższym czasie pojawi się sklep z ubraniami premium Oggy Shop.

Wszystkie marki otworzyły się w Atrium Kasztanowa w ramach programu Atrium POP-up store.

– Prowadzimy intensywne działania nad rozszerzeniem oferty naszego centrum handlowego. Staramy się tak dobierać nowe marki, które się u nas pojawiają, aby sprostały oczekiwaniom wszystkich mieszkańców Piły. Wśród nowych najemców są znane i lubiane sklepy, a także młode marki. Niezmiernie nas cieszy, że przedsiębiorcy wybierają Atrium Kasztanowa jako miejsce rozwoju swojego biznesu – informuje Marta Borsukiewicz, dyrektor Atrium Kasztanowa.

W ostatnich tygodniach w Atrium Kasztanowa pojawiły trzy nowe sklepy, które cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Regatta to marka odzieży i akcesoriów outdoorowych z Wielkiej Brytanii, należąca do Regatta Limited, rodzinnej firmy działającej na rynku angielskim od 1981 roku. Marka otworzyła się w Atrium Kasztanowa pod koniec sierpnia br. Lokal zajmuje 94 mkw. na pierwszym piętrze w pobliżu Media Expert.

REKLAMA

Kolejną modową marką dostępną od niedawna w pilskiej galerii jest Vila Object. Marka stawia na unikalne wzornictwo i wysoką jakość. Otwarcie butiku Vila Object w Atrium Kasztanowa miało miejsce 25 sierpnia br. Znajduje się on na parterze centrum handlowego przy salonie CCC. Lokal zajmuje 37,4 mkw. powierzchni.

Mydlarnia u Franciszka to sieć sklepów oferujących naturalne kosmetyki, m.in. renomowanej marki własnej L’Orient. Lokal znajduje się na parterze Atrium Kasztanowa, tuż przy salonie Bytom, na powierzchni 33,8 mkw. Sklep czynny jest od 1 września br.

W połowie października zaplanowane jest otwarcie nowego sklepu ze światowymi markami premium. W ofercie Oggy Shop znajdują się ubrania damskie i męskie, a także akcesoria znanych i lubianych marek, takich jak Calvin Klein, Emporio Armani, GUESS, Liu Jo, Love Moschino, Tommy Hilfiger i wiele innych. Marka działa już od dłuższego czasu na lokalnym rynku, a sklep w Atrium Kasztanowa jest kolejnym punktem na terenie Piły. Lokal o powierzchni 70 mkw. będzie znajdował się przy salonie Apart.

Materiały prasowe

Wszystkie wymienione marki otworzyły się w ramach inicjatywy Grupy AtriumAtrium POP-up store. Jest to specjalny program dedykowany młodym markom i przedsiębiorcom, dzięki któremu zyskują szansę na otworzenie lokalu w centrum handlowym. W ramach programu Grupa Atrium oferuje szeroką promocję marki i udział w prowadzonych działaniach reklamowych, a co za tym idzie łatwiejszy start na lokalnym rynku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA