Blue City zapowiada wejście nowych najemcówMateriały prasowe

Blue City zapowiada wejście nowych najemców

Orzech
Orzech
REKLAMA

Pomimo problemów jedno z najstarszych i największych centrów handlowych w Warszawie – Blue City zapowiada wejście nowych najemców do tego obiektu, zlokalizowanego przy Alejach Jerozolimskich 179.

Przypomnijmy, Blue City broni się obecnie przed upadłością i składa wniosek o restrukturyzację. Decyzja właściciela galerii wynika z braku porozumienia z bankami na przedłużenie finansowania. Zarząd spółki zarządzającej Blue City zapewnia, że dla najemców i klientów galerii nic się nie zmienia. Centrum działa normalnie i planuje w najbliższych miesiącach liczne inwestycje.

Spółka Blue City Sp. z o.o., zarządzająca centrum handlowym przy Alejach Jerozolimskich 179 w Warszawie, złożyła w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie wniosek o otwarcie przyśpieszonego postępowania układowego.

– Szykujemy się do otwarć trzech nowych najemców – jeden z nich zajmie lokal o powierzchni przeszło 2500 mkw. – informuje wiceprezes Blue City Yoram Reshef.

Blue City nie ustaje w działaniach, by przyciągnąć klientów. Dwudniowy event własny z okazji Dnia Dziecka przyciągnął o przeszło 15 proc. więcej odwiedzających niż wyniosła średnia z ostatnich 52 tygodni. Jednocześnie centrum handlowe szykuje się do otwarć lokali nowych najemców i planuje kolejne eventy dla klientów.

REKLAMA

Eksperymenty z kuchnią molekularną, park linowy, wyzwania z TikTokerką Arią Martelle i kilkaset nagród do rozdania. A to zaledwie kilka z szeregu atrakcji, które czekały na dzieci w dniach 31 maja – 1 czerwca w Blue City. Event został zorganizowany przez centrum we współpracy z DNA Group.

– Sukces naszego eventu z okazji Dnia Dziecka cieszy nas tym bardziej że już w ubiegłym roku Blue City osiągnęło mocny, 13-procentowy wzrost liczby odwiedzających w porównaniu do roku ubiegłego. Tym samym wróciliśmy do poziomu sprzed pandemii. Mimo tak dobrych wyników, podczas Dni Dziecka w Blue City zanotowaliśmy 15 proc. wzrost footfallu w stosunku do średniej z ostatnich 52 tygodni. Warto też zaznaczyć, że planujemy kolejne eventy oraz szykujemy się do otwarć trzech nowych najemców – jeden z nich zajmie lokal o powierzchni przeszło 2500 mkw. – podkreśla wiceprezes Blue City Yoram Reshef.

Materiały prasowe

W Blue City działa około 200 najemców, którzy wynajmują ponad 96% powierzchni handlowej obiektu. W centrum handlowym pracuje w sumie około 1500 osób. Jednocześnie spółka zarządza powierzchnią biurową o wielkości ponad 33 tysięcy mkw., położoną w kompleksie centrum handlowego

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA