REKLAMA

Blue City Sp. z o.o.

Inwestycje Blue City Sp. z o.o. (1)

Artykuły o Blue City Sp. z o.o.

Centrum Blue City w Warszawie planuje inwestycje za 20 mln złotych
Pomimo bycia w stanie restrukturyzacji w ramach obrony przed upadłością, Blue City planuje zainwestować ponad 20 mln złotych, m.in. w instalację fotowoltaiczną, stacje ładowania samochodów elektrycznych oraz nowe udogodnienia dla klientów i najemców centrum handlowego. W tym celu spółka zależna Blue Parking sprzedała działkę, na której powstaną w przyszłości mieszkania na wynajem.
Rusza budowa nowej linii tramwajowej na Mokotowie [WIZUALIZACJE+MAPY]
Po pracach przygotowawczych, budowa nowej linii tramwajowej na Mokotowie rozpocznie się na dobre. Od niedzieli, 16 czerwca, zamknięta zostanie ulica Rakowiecka oraz jedna jezdnia ulicy Puławskiej. Kierowcy pojadą objazdami. Zmienią się trasy autobusów.
Blue City zapowiada wejście nowych najemców
Pomimo problemów jedno z najstarszych i największych centrów handlowych w Warszawie – Blue City zapowiada wejście nowych najemców do tego obiektu, zlokalizowanego przy Alejach Jerozolimskich 179.
Duża japońska firma nowym najemcą Oxygen Park w Warszawie
Od czerwca 2024 r. siedziba polskiego oddziału Toshiba Global Commerce Solutions, światowego lidera w dziedzinie automatyzacji handlu detalicznego, będzie znajdowała się w warszawskim biurowcu Oxygen Park. Firma wynajęła 322 mkw. nowoczesnej powierzchni, a jej biura zlokalizowane będą na 3. piętrze budynku A w kompleksie należącym do Golden Star Group.
Nawet 1500 osób może stracić pracę w Warszawie. Blue City broni się przed upadłością
Zebrały się "czarne chmury" nad jednym z największych centrów handlowych w Warszawie. Blue City broni się obecnie przed upadłością i składa wniosek o restrukturyzację. Decyzja właściciela Blue City wynika z braku porozumienia z bankami na przedłużenie finansowania. Zarząd spółki zarządzającej Blue City zapewnia, że dla najemców i klientów Blue City nic się nie zmienia. Centrum działa normalnie i planuje w najbliższych miesiącach liczne inwestycje.
Nhood Services Poland rozszerza ofertę o wynajem krótkoterminowy powierzchni handlowych
Nhood Services Poland rozszerza ofertę wynajmu powierzchni handlowych o speciality leasing. Skierowana jest ona do właścicieli marek, którzy chcą wzmocnić swoją pozycję na rynku retail, dzięki wynajmowi krótkoterminowemu w 24 obiektach Ceetrus Polska.
Leroy Merlin wzbogaci ofertę wielofunkcyjnego kompleksu Projekt Góraszka pod Warszawą
Nhood Services Poland rozwija portfolio klientów usług Land Advisory. Na zlecenie Ceetrus Polska firma obsłużyła transakcję zawarcia warunkowej umowy nabycia nieruchomości w Góraszce przez Leroy Merlin. Na działce o powierzchni 55 tys. mkw. powstanie wielkopowierzchniowy sklep budowlany, który wzbogaci ofertę handlową wielofunkcyjnego kompleksu Projekt Góraszka w powiecie otwockim pod Warszawą.
Dostawca rozwiązań IT, firma Eurotronic, nowym najemcą Oxygen Park w Warszawie
Do grona najemców Oxygen Park w Warszawie dołączyła firma Eurotronic. Spółka będąca wiodącym dostawcą rozwiązań informatycznych wspierających zarządzanie majątkiem trwałym, wynajęła blisko 280 mkw. powierzchni w kompleksie biurowym należącym do Golden Star Group. Biura Eurotronic mieszczą się na 5. piętrze budynku B, a umowa najmu została podpisana na 5 lat.
Największy klub bilardowy w Warszawie otwarty. Właściciele mają zaskakujący plan
40 stołów bilardowych i 20 stanowisk do gry w rzutki – a to wszystko zaledwie przedsmak tego, co czeka na gości nowo otwartego centrum bilardowego Złota Bila w Blue City. To inna jakość bilardu i to nie tylko dlatego, że to największy lokal tego typu w stolicy.
Która sieć zostanie operatorem spożywczym w warszawskim Blue City?
Dwie sieci handlowe zainteresowane są warszawskim centrum handlowym Blue City przy Alejach Jerozolimskich 179 na warszawskiej Ochocie.
REKLAMA