Budowa Nautic Park w Darłowie rozkręca sięźródło: Materiały inwestora

Budowa Nautic Park w Darłowie rozkręca się

Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Nadmorski apartamentowiec Nautic Park z widokiem na Bałtyk wyrasta z ziemi i wchodzi na zasadniczy etap budowy – zaczyna piąć się w górę. Docelowo osiągnie poziom siedmiu kondygnacji, łącznie 68 komfortowych przestrzeni o metrażach wahających się od 41 do 98 mkw. Deweloper, Proxin Investment zadba również o strefę relaksu, zewnętrzny basen, wygodne lobby oraz podziemną halę garażową i boksy rowerowe. Oddanie budynku do użytku zaplanowano na czwarty kwartał 2021 roku.
Zgodnie z harmonogramem trwa budowa prestiżowego apartamentowca Nautic Park, wznoszonego w nadmorskiej lokalizacji. Elegancki budynek powstaje nad brzegiem Bałtyku (widok dostępny z niemalże wszystkich apartamentów) przy ulicy Słowiańskiej 21 w Darłowie. Tuż obok znajdują się sosnowe zagajniki, plaża, marina z zapleczem i klimatyczne restauracje. W pobliżu – stara dzielnica rybacka, port, latarnia morska, deptak, promenada oraz liczne ścieżki piesze i rowerowe. To właśnie w tej urokliwej okolicy zaczęły się piąć mury Nautic Park. – Budowa postępuje zgodnie z założonym harmonogramem. Zakończyliśmy prace ziemne i wszystkie działania związane z podziemną halą garażową. Aktualnie trwa szalowanie, zbrojenie i betonowanie belek w stropie nad parterem. Tutaj prace są już wykonane w blisko 30%, zaś strop parteru w 40%. Jeszcze chwila i inwestorzy, którzy zakupili lokal na parterze, będą mogli wyjrzeć przez własne okna i zobaczyć Bałtyk – informuje Piotr Łopatka, członek zarządu Proxin Investment. Oddanie komfortowego apartamentu Nautic Park nastąpi w IV kwartale 2021 roku. 
REKLAMA
Nautic Park to projekt, w którym zostanie zaaranżowanych 68 apartamentów o zróżnicowanym metrażu. Ze względu na duże zainteresowanie inwestycją, w sprzedaży obecnie znajdują się apartamenty o powierzchni od 45 do 98 mkw. Każdy z nich będzie posiadał ogródek, taras lub balkon. Bałtyk będzie można podziwiać z większości apartamentów. Lokale zostaną przygotowane pod klucz w jednym z dwóch wariantów kolorystycznych – Piasek lub Morze. Dodatkowymi udogodnieniami są strefa relaksu, zewnętrzny basen, wygodne lobby oraz podziemna hala garażowa i boksy rowerowe. Deweloper zadbał też by bryła budynku idealnie wkomponowała się w tożsamość miasta i otoczenia.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA