Cushman & Wakefield sprzedaje hotel w Bydgoszczy

Cushman & Wakefield sprzedaje hotel w Bydgoszczy

Bydgoszcz
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma Cushman & Wakefield została wybrana przez Cube Sp. z o.o. do przeprowadzenia sprzedaży czterogwiazdkowego hotelu Mercure Bydgoszcz Sepia. Otwarty w grudniu 2014 roku obiekt to połączenie zabytkowej kamienicy z końca XIX wieku z nowym budynkiem.
To wyjątkowa okazja, by nabyć nowo oddany hotel należący do międzynarodowej sieci, położony w ósmym co do wielkości mieście w Polsce. Mercure Bydgoszcz Sepia charakteryzuje się atrakcyjną lokalizacją w historycznym centrum miasta, chętnie odwiedzanym przez turystów. Obiekt ma też duży potencjał rozwoju: można rozbudować go o dodatkowe 2,7 tys. m kw. – mówi Šárka Chapman, Starszy Analityk ds. nieruchomości hotelowych w Polsce w firmie Cushman & Wakefield.
REKLAMA
Polska jest jedną z najchętniej wybieranych lokalizacji w Europie Środkowo-Wschodniej, jeśli chodzi o rynek nieruchomości hotelowych. Inwestorzy wykazują duże zainteresowanie dziesięcioma największymi miastami w Polsce. Mercure Bydgoszcz Sepia to wyjątkowo korzystna okazja: budynek najwyższej jakości pod szyldem międzynarodowej marki, a do tego w świetnej lokalizacji – dodaje Frederic Le Fichoux, dyrektor sekcji rynku hotelowego w regionie Europy firmy Cushman & Wakefield.
Hotel oferuje 90 pokojów, trzy lokale gastronomiczne, 72 m kw. powierzchni konferencyjnej, salę fitness i 45 strzeżonych miejsc parkingowych. W ramach ewentualnej rozbudowy może powstać dodatkowe 30 pokojów i 480 m kw. powierzchni konferencyjnej. Choć obiekt działa zaledwie od końca grudnia 2014 roku, został już uznany za najlepszy hotel w województwie kujawsko-pomorskim. Cieszy się też świetną opinią wśród użytkowników portali turystycznych, np. Booking.com.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA