ING Bank Śląski najemcą nowoczesnych powierzchni biurowych w Bydgoszczy

ING Bank Śląski najemcą nowoczesnych powierzchni biurowych w Bydgoszczy

Bydgoszcz
REKLAMA

ING Bank Śląski wynajął ponad 1.400 mkw. powierzchni biurowej i usługowej w budynku, który powstaje w Bydgoszczy, przy Rynku Starego Miasta w miejscu dawnej Kaskady. Podczas transakcji najmu spółkę reprezentowała firma Cushman & Wakefield, międzynarodowy doradca na rynku nieruchomości komercyjnych.

 

Nowy obiekt powstaje przy ul. Mostowej 2 w Bydgoszczy. Projekt architektoniczny został przygotowany przez bydgoskie biuro GM Architekci. Kompleks będzie się składał z dwóch budynków – jeden cztero-, drugi trzykondygnacyjny. Na dolnych piętrach zostaną zlokalizowane powierzchnie handlowe i usługowe, na górnych – pomieszczenia biurowe. Budowa rozpoczęła się w maju 2013 r., a oddanie do użytku przewidziane jest na koniec 2014 r. Inwestorem jest Cukiernia Sowa Spółka Jawna.

REKLAMA

 

ING Bank Śląski jest jednym z największych banków w Polsce, świadczącym pełen zakres usług i produktów finansowych dla klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. W skład grupy kapitałowej ING Banku Śląskiego wchodzą spółki świadczące usługi leasingowe, faktoringowe, bankowości inwestycyjnej oraz maklerskie. ING jest wywodzącą się z Holandii, globalną instytucją finansową świadczącą usługi z zakresu bankowości, ubezpieczeń i zarządzania aktywami.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA