Designer Outlet Gdańsk zostanie rozbudowanyMateriały prasowe

Designer Outlet Gdańsk zostanie rozbudowany

Orzech
Orzech
REKLAMA

Designer Outlet Gdańsk zostanie rozbudowany. Inwestycja sprawi, że to gdańskie centrum outletowe zyska m.in. 14 nowych sklepów i nową przestrzeń restauracyjną. Plany powiększenia gdańskiego centrum outletowego zakładają dobudowanie 2 000 mkw. dodatkowej powierzchni handlowej.

Zmodernizowana zostanie również strefa restauracyjna. To właśnie w miejscu obecnego food courtu będą trwały prace budowlane. Powstanie zupełnie nowe „skrzydło” z zachowanym osobnym wejściem. Część gastronomiczna zyska designerski, ciekawy wygląd i pomieści do 7 nowych konceptów kulinarnych z ofertą świeżej i zdrowej żywności. Będą to rodzime i międzynarodowe znane marki food and beverage. Komfortowe, ciekawe wnętrze oferujące różnorodną kuchnię oraz przyjazną atmosferę stanie się miejscem spotkań i relaksu dla całych rodzin lub przyjaciół wspólnie wybierających się na zakupy.

Zakończenie rozbudowy planowane jest na koniec 2023 roku. Przypomnijmy, że jest to drugi etap realizacji inwestycji w tym obiekcie Pod koniec ubiegłego roku zostało zmodernizowane główne wejście do Designer Outlet Gdańsk. W tym czasie przebudowany został salon Nike, który niemal dwukrotnie się powiększył i architektonicznie zamyka północne skrzydło centrum. Dzięki temu jest to największy sklep tej marki w regionie.

REKLAMA

– Designer Outlet Gdańsk jest flagową destynacją outletową na polskim wybrzeżu. Mając tego świadomość, stale poszerzamy i urozmaicamy naszą ofertę. Niestety, dotychczasowe ograniczenia lokalowe nie pozwalały na intensywne wprowadzanie kolejnych marek z uwagi na brak wolnego miejsca. A właśnie nowości oczekują od nas klienci, którzy chętnie przyjeżdżają tu na zakupy. Chcąc nadal pozostać dla nich atrakcyjną destynacją musimy stymulować ich pożądanymi markami i zapewniać pozytywne doświadczenia. Na to z pewnością pozwoli rozbudowa – podsumowuje Ireneusz Homa, Centre Manager Designer Outlet Gdańsk, ROS Retail Outlet Shopping.

Materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA