Develia przekazuje klucze w inwestycji Kaskady Różanki we WrocławiuMateriały prasowe

Develia przekazuje klucze w inwestycji Kaskady Różanki we Wrocławiu

Orzech
Orzech
REKLAMA

Develia rozpoczęła przekazywanie lokali we wrocławskiej inwestycji Kaskady Różanki. Przy ulicy Chorwackiej, w pobliżu nadodrzańskich wałów, deweloper wybudował 128 mieszkań o zróżnicowanych układach i metrażach – od 25 do 95 metrów kwadratowych.

Osiedle Kaskady Różanki cechuje oryginalna, kaskadowa architektura – dzięki takiemu projektowi do części mieszkań na wyższych kondygnacjach 6-piętrowego budynku przypisane są obszerne, zielone tarasy. Do dyspozycji mieszkańców oddana została podziemna hala garażowa z komórkami lokatorskimi. Na poziomie 0 deweloper przewidział powierzchnie komercyjne na sklepy i punkty usługowe – mieszkańcy Kaskad Różanki będą mogli zaspokajać większość codziennych potrzeb na miejscu.

– Kaskady Różanki to osiedle, które odpowiada na potrzeby wszystkich grup nabywców. Zróżnicowana oferta mieszkań dopasowana jest zarówno do singli i młodych par, a także do rodzin z dziećmi, które doceniają bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych. Jednocześnie dobra komunikacja z centrum Wrocławia czyni z tego projektu atrakcyjną opcję inwestycyjną. W sprzedaży mamy 31 ostatnich lokali, a ich ceny zaczynają się od 9 499 zł za metr kwadratowy – komentuje Tomasz Kaleta, dyrektor Departamentu Sprzedaży w Develia S.A.

Materiały prasowe

Dużą zaletą osiedla jest jego lokalizacja – nadodrzańskie wały, będące doskonałym miejscem do spacerów, joggingu lub wycieczek rowerowych, znajdują się w odległości jedynie 900 metrów. Z kolei do staromiejskiego wrocławskiego rynku jest tylko 5 kilometrów.

REKLAMA

Rożanka to okolica o rozwiniętej infrastrukturze, z licznymi sklepami, szkołami, przedszkolami i placówkami ochrony zdrowia, aptekami i punktami usługowymi. Dzięki licznym kursującym tu liniom autobusowym szybko i sprawnie dojedziemy do centrum Wrocławia i innych jego dzielnic. Bliskość ważnych arterii drogowych – ul. Żmigrodzkiej, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, wyjazdu na trasę A8 i S5 – umożliwia szybki wyjazd z miasta.

Materiały prasowe

O DEVELII:

Develia to jeden z największych deweloperów w Polsce, realizujący inwestycje mieszkaniowe oraz komercyjne w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Gdańsku, Łodzi i Katowicach.  Firma zrealizowała 38 osiedli, składających się w sumie ze 101 etapów inwestycyjnych – to ponad 14 tys. mieszkań o powierzchni przeszło 760 tys. mkw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA