II Wrocławskie Spotkanie Inwestorskie Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja, 23.03.2012r. Pałac w Pawłowicach

II Wrocławskie Spotkanie Inwestorskie Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja, 23.03.2012r. Pałac w Pawłowicach

dolnośląskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

23 marca w murach Pałacu w Pawłowicach odbyło się II Wrocławskie Spotkanie Inwestorskie zorganizowane przez Ponadregionalną Sieć Aniołów Biznesu Innowacja. Pitching, będący częścią wydarzeń odbywających się w ramach Konferencji Naukowo – Informacyjnej PSAB-I, miał na celu zaprezentowanie najlepszych projektów zarejestrowanych w bazie pomysłodawców PSAB-I z regionu Dolnego Śląska.
 

Spotkanie Inwestorskie otworzył Pan Tomasz Niciak – koordynator PSAB-I w regionie dolnośląskim wraz z Panem Cezarym Rutką Sekretarzem ds. Nominacji Członkowskich Loży Dolnośląskiej Bussines Centre Club, która objęła Spotkanie swoim patronatem honorowym.  Uroczysty wykład inaugurujący wydarzenie zreferował Pan Przemysław Jura – Prezes Zarządu Fundacji INES.


Na spotkaniu zaprezentowane zostały
najbardziej perspektywiczne i znajdujące się w pełni gotowości do przyjęcia wsparcia Anioła Biznesu projekty z różnych sektorów rynku, które zarejestrowane są w bazie pomysłodawców PSAB-I z regionu Dolnego Śląska. Z uwagi na konwencję Spotkania, każdy pomysłodawca miał 15 minut na to, aby w rzetelny i atrakcyjny sposób przedstawić swój pomysł przed zgromadzonymi inwestorami. Po każdej prezentacji nawiązywała się dyskusja pomiędzy inwestorami a pomysłodawcą, która wraz z zakończeniem oficjalnej części Spotkania przeniosła się w kuluary.


W Spotkaniu uczestniczyli inwestorzy z różnych branż, którzy z zainteresowaniem wysłuchali prezentacji przygotowanych przez młodych przedsiębiorców, a następnie aktywnie uczestniczyli w dyskusjach dotyczących poszczególnych projektów. Spotkanie zaowocowało podjęciem rozmów pomiędzy inwestorami i pomysłodawcami, mających na celu dokapitalizowanie nowo powstałych przedsiębiorstw. W chwili obecnej trwają zaawansowane rozmowy na temat warunków wejść kapitałowych i liczymy, że niebawem będziemy mogli pochwalić się kolejnymi inwestycjami zrealizowanymi dzięki wsparciu PSAB-I.


Spotkania Inwestorskie w ramach Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu – Innowacja organizowane są cyklicznie w całej Polsce. Celem Spotkań jest stworzenie przestrzeni, w której pomysłodawcy i inwestorzy zrzeszeni w PSAB-I mogliby się spotkać i podjąć rozmowy biznesowe. Dla pomysłodawców jest to niepowtarzalna okazja by zaprezentować swój projekt szerokiemu gronu inwestorów. Z kolei inwestorzy, dzięki takiej konwencji spotkań zyskują niebywale proste i efektywne narzędzie do selekcji najciekawszych pomysłów oszczędzając przy tym czas i pieniądze.

REKLAMA


„Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i on to robi.” 
Powiedział Albert Eistein. Jesteśmy po to, aby służyć pomocą na drodze do realizacji innowacyjnych pomysłów. Raz jeszcze dziękujemy Szanownym Gościom – naszym inwestorom i pomysłodawcom, za udział w II Wrocławskim Spotkaniu Inwestorskim i jak zawsze zapraszamy do kontaktu z nami.

 

 

Zespół Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu - Innowacja

Region Dolnośląski

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA