Konferencja PSAB-I „Kapitał dla start up-u” już w kwietniu!

Konferencja PSAB-I „Kapitał dla start up-u” już w kwietniu!

Wrocław
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Przedsiębiorczość, innowacja, pasja, entuzjazm, ryzyko, zaangażowanie, kreatywność, stanowczość, marzenia – oto przepis na sukces. Tylko tyle albo aż tyle potrzeba, by triumfować w swojej branży.

 

Już 25 kwietnia br. w godz. 9:30 – 15:15 w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej, przy ulicy Janiszewskiego 8 (bud. D 20) odbędzie się Konferencja Naukowo – Informacyjna Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu - Innowacja, gdzie przedstawiciele środowiska biznesu i nauki spotkają się, by porozmawiać na temat recepty na sukces zawodowy.

 

Czym jest Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu – Innowacja PSAB-I ?

Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu została stworzona przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych (INES) w 2010 roku i skupia inwestorów indywidualnych, instytucjonalnych oraz przedsiębiorców poszukujących alternatywnych źródeł finansowania dla swoich innowacyjnych przedsięwzięć. PSABI-I prowadzi w całym kraju szereg działań edukacyjnych i informacyjnych nastawionych na podnoszenie świadomości przedsiębiorców i wszystkich tych, którzy posiadają perspektywiczne pomysły na biznes. W konferencjach organizowanych w ramach PSAB-I uczestniczą zarówno inwestorzy, jak i kadra naukowa wrocławskich uczelni, przedstawiciele instytucji finansowych oraz instytucji z otoczenia biznesu. Podczas takich spotkań prezentowana jest tematyka komercjalizacji wiedzy czy  technologii. Ponadto spotkania inicjują żywą dyskusję na temat inwestowania w pomysły obarczone pewnym ryzykiem finansowym, ale i jeszcze większym potencjałem rozwoju. Wbrew pozorom koncept nie musi dotyczyć nowych wynalazków czy zagospodarowania Internetu. To, co zapewnia sukces - to pomysł wyróżniający się na tle branży, w której firma działa.

 

Ponadregionalna Sieć Aniołów Biznesu - Innowacja to przede wszystkim miejsce rozwoju przedsiębiorczości i innowacyjności. Sieć wykorzystuje warunki istniejące w biznesie do propagowania poszukiwań otwartych przestrzeni rynkowych, nieobarczonych problemem konkurencji. PSAB-I to pośrednik między inwestorami a pomysłodawcami, którzy dążą do jednego wspólnego celu, jakim jest sukces danego przedsięwzięcia.

REKLAMA

 

Konferencja platformą wielkiego biznesu!

Już 25 kwietnia br. odbędzie się spotkanie, podczas którego przedstawiciele zarówno biznesu jak i świata nauki podejmą temat kondycji i prognozy rozwoju start-up-ów w Polsce i na świecie, a także trendów panujących w biznesie w tym obszarze. Co więcej, na konferencji będzie można usłyszeć o alternatywnych formach pozyskiwania kapitału. Zostanie podjęty temat funduszy zalążkowych czy też kapitału ryzyka. Ponadto, konferencja będzie znakomitym kompendium wiedzy sposobu działania sieci Aniołów Biznesu, gdzie obok praktycznych przykładów inwestycji, zostanie przedstawiony model funkcjonowania platformy PSAB-I. Spotkanie jest niepowtarzalną okazją do zaznajomienia się z tematyką funkcjonowania nowoczesnych sieci inwestorów kapitałowych, a także wymiany poglądów biznesowych praktyków z pomysłodawcami.

 

Zapraszamy do śledzenia na bieżąco efektów naszych działań:

www.facebook.com/PonadregionalnaSiecAniolowBiznesuInnowacja

www.psab.pl

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA