Konferencja InnoExpo Startup Day!

Konferencja InnoExpo Startup Day!

Wrocław
Lukander
Lukander
REKLAMA

Już 25 maja 2012 r. zapraszamy do Wrocławskiego Centrum Kongresowego (RCTiB) na międzynarodową konferencję InnoExpo Startup Day, na której dowiesz się jak wcielać w życie biznesowe marzenia.

 

InnoExpo Startup Day to prestiżowe, międzynarodowe wydarzenie organizowane przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych oraz Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej. Konferencja InnoExpo Startup Day stanowić będzie niepowtarzalną okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy młodymi, pełnymi pomysłów ludźmi, którzy będą mogli liczyć na wsparcie ze strony znanych biznesmenów na drodze rozwoju własnej innowacyjności i przedsiębiorczości. Wydarzenie w szczególny sposób, bo w ujęciu inwestycyjnym, swoją tematyką obejmie zagadnienia sturtupów – młodych, dynamicznie rozwijających się firm, które mają szansę osiągnąć niebywały sukces na przestrzeni najbliższych lat oraz stanowić o przewadze konkurencyjnej naszego regionu. Dowiedz się, czy startup jest dla Ciebie.

 

Konferencja InnoExpo Startup Day otwiera w tym roku prestiżowe wydarzenie – Startup Weekend organizowany przez Fundację Kauffmana. Startup Weekend jest międzynarodowym przedsięwzięciem, podczas którego młodzi ludzie w ciągu 54 godzin wymieniają się doświadczeniem i wiedzą w zakresie tworzenia innowacyjnych produktów i usług, zakładania i rozwijania biznesu, skutecznego zarządzania startupem oraz budowania wartości firmy.

 

REKLAMA

Uczestnikami konferencji będą inwestorzy kapitałowi, fundusze wysokiego ryzyka, właściciele i kadra zarządzająca startupów oraz pomysłodawcy młodych i innowacyjnych firm – ludzie pełni pomysłów, energii i determinacji w realizacji swoich celów biznesowych.

Prelegenci InnoExpo Startup Day to wysokiej klasy, uznani eksperci z dziedziny finansów, inwestycji, marketingu i zarządzania, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.


Celem konferencji jest przybliżenie sposobów funkcjonowania funduszy seed i venture capital. Spotkanie umożliwi twórcom projektów biznesowych oraz początkującym przedsiębiorcom, poznanie niezbędnej wiedzy na temat zasad i form pozyskiwania kapitału wysokiego ryzyka. Własny startup to nie małe wyzwanie. Dowiedz się jak mu sprostać poprzez kontakt z doświadczonymi ekspertami i praktykami w swojej branży. Nawiązane w ten sposób relacje biznesowe mogą okazać się kluczowe dla rozwoju Twojego pomysłu.

 

Co gwarantuje sukces?

Pasja autorów, solidne wykonanie, odwaga w zdobywaniu nisz rynkowych, wiedza i doświadczenie ekspertów, środki na rozwój. Przyjdź na Konferencję InnoExpo Star-tup Day i dowiedz się jak pozyskać kapitał dla innowacji! 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana jest wcześniejsza rejestracja poprzez formularz dostępny pod poniższym linkiem: https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFYzWlFBVVg5Z1ljMk9EbUlEUWxoUXc6MQ#gid=0 Szczegółowych informacji udzielają konsultanci Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych: 
Rafał Pałgan (tel. 784087248, mail: rafalpalgan@ines.org.pl)

Katarzyna Saranek (tel. 784087245, mail: katarzynasaranek@ines.org.pl)

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA