Czy Dolny Śląsk może stać się rajem dla inwestorów?

Czy Dolny Śląsk może stać się rajem dla inwestorów?

Wrocław
tuWroclaw.com
tuWroclaw.com
REKLAMA

Na jakim etapie rozwoju jest Dolny Śląsk? W co inwestować w czasach dekoniunktury? Jakie są narzędzia wspierające rozwój innowacyjności w MŚP? I najważniejsze - czy Dolny Śląsk może stać się rajem dla inwestorów? Na te i inne pytania odpowiedzą eksperci już 11 i 12 października br. w Hotelu Mercure Panorama we Wrocławiu podczas konferencji InvestExpo Business Meeting oraz konferencji Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu - Innowacja.

II Wrocławska Konferencja InvestExpo Business Meeting to kolejna edycja wydarzenia podejmującego tematy gospodarcze i ekonomiczne oraz gromadzącego szeroką publiczność zainteresowaną podniesieniem poziomu innowacyjności przedsiębiorstw i organizacji oraz pozyskaniem kapitału na rozwój firmy.

Konferencja to okazja do zdobycia specjalistycznej wiedzy, wymiany doświadczeń oraz nawiązywania relacji biznesowych i współpracy. Konferencje PSAB-I poświęcone będą problematyce efektywnej komercjalizacji wiedzy i technologii pochodzącej ze szkół wyższych oraz funkcjonowaniu nowoczesnych sieci inwestorów kapitałowych – Aniołów Biznesu w Polsce i na Dolnym Śląsku.

Te wydarzenia swoją tematyką obejmować będą również zagadnienia związane z szeroko rozumianym finansowaniem udziałowym innowacyjnych firm zlokalizowanych w regionie.

PSAB–I finansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 3.3.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja, zgłoszenia należy przesyłać na adres: rafalpalgan@ines.org.pl lub marzenawalczuk@ines.org.pl w treści maila podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu, nazwę reprezentowanej firmy oraz dni, w których chce się wziąć udział.

Udział w konferencjach jest bezpłatny.

REKLAMA
Autor: inf. prasowa, tm

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA