Dom Development S.A. po raz kolejny inwestuje we WrocławiuAdobestock

Dom Development S.A. po raz kolejny inwestuje we Wrocławiu

Orzech
Orzech
REKLAMA

Największy i jeden z najdłużej działających deweloperów na polskim rynku – Dom Development S.A. z Warszawy planuje kolejną nową inwestycję mieszkaniową w stolicy Dolnego Śląska.

31 marca inwestor złożył w Urzędzie Miasta we Wrocławiu wniosek o pozwolenie na budowę dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z usługami nieuciążliwymi wraz z garażami podziemnymi oraz niezbędnymi urządzeniami infrastruktury technicznej na działkach nr AR_8.4/18, AR_8.4/22, AR_8.4/23, AR_8.4/24 (Obręb 026401_1.0025) o łącznej powierzchni 1,6 ha. zlokalizowanych przy ul. Międzyleskiej na wrocławskim Tarnogaju.

Za dokumentację projektową odpowiedzialny jest architekt Dariusz Kociołek.

Dom Development S.A. otrzymał w 2021 roku pozytywną decyzję w sprawie rozbiórki budynków magazynowych zlokalizowanych na terenie planowanej inwestycji.

REKLAMA
GUNB
GUNB

Nowa inwestycja na Tarnogaju będzie kolejnym projektem realizowanym przez Dom Development S.A. we Wrocławiu. Deweloper zrealizował w stolicy Dolnego Śląska wiele inwestycji mieszkaniowych, m.in: Osiedle Idylla, Osiedle Komedy, Osiedle Zielna, Księcia Witolda, Dom na Kurkowej, Grabiszyńska 141 czy Piękna 21.

Dom Development S.A. działa od 1996 roku, a od 2006 roku jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do końca 2021 roku ten ogólnopolski deweloper oddał do użytku 43 tysięcy mieszkań i apartamentów.

Komentarze (1)

Napisz komentarz
zaskoczony(gość)
Czyżby jednak udałoby się kupi...... tzn. uzyskać zgodę na zmianę przeznaczenia terenu na mieszkaniowy?
REKLAMA