Duży producent i dystrybutor artykułów BHP nowym najemcą 7R City Park Gdańsk South IIMateriały prasowe

Duży producent i dystrybutor artykułów BHP nowym najemcą 7R City Park Gdańsk South II

Orzech
Orzech
REKLAMA

Kolejna firma zdecydowała się na ulokowanie swojej działalności na terenie kompleksu 7R City Park Gdańsk South II w powiecie gdańskim, w gminie Kolbudy. Robod, producent i dystrybutor artykułów BHP wynajął w nim blisko 6 tys. mkw. powierzchni. Oprócz przestrzeni magazynowych najemca ma do dyspozycji ponad 1,1 tys. mkw. biur oraz ok. 1,2 tys. mkw. szwalni. W procesie najmu firmę Robod wspierała agencja Querco Property.

Robod to producent i dystrybutor artykułów BHP, obecny na polskim rynku już od 30 lat. Firma oferuje kompleksowe wyposażenie pracowników w najwyższej jakości odzież roboczą i ochronną oraz środki ochrony indywidualnej. Obecnie firma posiada sieć placówek w całym raju, m.in. w Trójmieście, Białymstoku, Szczecinie, Wrocławiu i Katowicach.

– Cieszymy się, że po ofertę 7R sięgają doświadczone firmy, którą poszukują ściśle określonych, szytych na miarę rozwiązań. Takie oferuje właśnie 7R City Park Gdańsk South II. To kolejny przykład inwestycji 7R, która wyróżnia się strategiczną lokalizacją. Obiekt znajduje się w sąsiedztwie aglomeracji trójmiejskiej, co nie tylko wpływa na usprawnienie działalności logistycznej, ale także znacząco ułatwia pozyskanie pracowników na bardzo konkurencyjnym rynku – podkreśla Marzena Taube, Regional Leasing Director w 7R.

7R City Park Gdańsk South II to kompleks magazynowo-przemysłowy zlokalizowany w miejscowości Lublewo na Pomorzu. Składać się będzie z dwóch budynków – pierwszy zajmie powierzchnię 16 861 mkw., drugi obiekt obejmie 11 012 mkw. Stokvis wprowadzi się do pierwszego z magazynów. Na parterze znajdzie się sala produkcyjna, natomiast na wyższej kondygnacji zlokalizowane będzie biuro firmy.

REKLAMA

Nowoczesny obiekt 7R City Park Gdańsk South II wyróżnia bardzo dobra lokalizacja. Nieruchomość sąsiaduje z węzłem drogowym Kowale. Daje to bezpośredni dostęp do obwodnicy Trójmiasta oraz autostrady A1 i ma kluczowe znaczenie przy prowadzeniu przez najemców operacji logistycznych. Usytuowanie umożliwia także szybki dojazd do centrum Gdańska, Gdyni i Sopotu.

Obiekt został dostosowany do specyfiki związanej z lekką produkcją.

Materiały prasowe

Sieć obiektów 7R City Park to magazyny zlokalizowane w granicach aglomeracyjnych, dopasowane do specyfiki związanej z prowadzeniem działalności logistycznej oraz lekkiej produkcji. Format oferuje także powierzchnie biurowe dla zainteresowanych najemców. Obiekty cechuje wysoka jakość wykonania oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych i proekologicznych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA