REKLAMA

AB S.A.

Artykuły o AB S.A.

Szwedzka sieć Jula otwiera pierwszy multimarket w Toruniu
Szwedzka sieć multimarketów Jula otwiera kolejny obiekt w Polsce. Nowy sklep zostanie otwarty w najbliższy czwartek, 24 listopada o godzinie 9:00 w centrum handlowym Toruń Plaza, przy ul. Broniewskiego 90.
Dobiegają końca prace przy rozbudowie centrum handlowo-rozrywkowego Toruń Plaza
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza w marcu tego roku ogłosiło start rozbudowy. Proces budowy wolnostojącego obiektu handlowego rozpoczął się na działce bezpośrednio sąsiadującej z Centrum. Nowa część Centrum to łączna powierzchnia ponad 3600 mkw., a ST Plaza Management podpisała już umowy najmu na dwa nowe sklepy wielkopowierzchniowe z Jula i JYSK.
Jula otworzyła w Lubinie na Dolnym Śląsku swój 18 multimarket w Polsce
Jula otworzyła w środę, 9 listopada swój pierwszy w Lubinie, a 18 w Polsce sklep. Jula uzupełni ofertę nowo powstałego parku handlowego Cuprum Park zlokalizowanego przy skrzyżowaniu ulic Komisji Edukacji Narodowej i Paderewskiego.
Szwedzka firma Habia Cable otworzyła nowy zakład produkcyjny pod Szczecinem
Szwedzki producent Habia Cable rozszerza działalność w Polsce. Firma otworzyła właśnie nowy zakład produkcyjny, który powstał na zakupionym gruncie pod Szczecinem, w miejscowości Dołuje w województwie zachodniopomorskim, w powiecie polickim.
Jula otwiera nowy multimarket w Polsce. Tym razem w Częstochowie
Szwedzka sieć multimarketów Jula otworzy 22 września swój siedemnasty sklep w Polsce, w częstochowskim Aniołów Park przy ul. Drogowców. Sklep o powierzchni 1829 mkw. uzupełni ofertę tego nowo powstałego parku handlowego.
Phoenix Contact otwiera Centrum Usług Wspólnych w Poznaniu
Kompleks biurowy Nowy Rynek w Poznaniu pozyskał nowego najemcę. Phoenix Contact Wielkopolska, spółka należąca do Grupy Phoenix Contact, światowego lidera i innowatora w dziedzinie elektryfikacji, usieciowienia i automatyzacji, wprowadzi się do budynku Nowy Rynek D, w którym urządzi swoje biuro na ponad 1,3 tys. mkw. powierzchni. W procesie najmu uczestniczyli doradcy z Colliers.
Właściciel sklepów IKEA inwestuje w Polsce 190 milionów euro. Kupił farmę wiatrową i fotowoltaikę
Kolejna duża inwestycja w rynek energii odnawialnej w Polsce. Firma Ingka Investments, inwestycyjna część Ingka Group, franczyzobiorca i właściciel sklepów IKEA, powiększa swój portfel energii odnawialnej o nową inwestycję o wartości 190 mln euro w Polsce.
Skanska sprzedała poznański biurowiec Nowy Rynek D szwedzkiej spółce Eastnine
Skanska sprzedała biurowiec Nowy Rynek D w Poznaniu spółce Eastnine za 121 mln euro, czyli około 1,3 mld SEK. Jest to pierwsza transakcja pomiędzy firmami w Europie Środkowo-Wschodniej.
Na warszawskim Mokotowie planowana jest budowa nowego sieciowego hotelu
Na warszawskim Mokotowie ma powstać nowy hotel. Firma AB Mokotów Sp. z o.o. planuje w tej dzielnicy realizację hotelu sieciowego zarządzanego przez operatora.
Szwedzka sieć multimarketów Jula otworzy sklepy w Częstochowie, Lubinie i Toruniu
Szwedzka sieć multimarketów Jula, planuje jesienią bieżącego roku otwarcie trzech nowych sklepów w Polsce: w Częstochowie, Lubinie i Toruniu. Aktualnie na terenie naszego kraju firma posiada 16 marketów.
REKLAMA