REKLAMA

Ceetrus

Inwestycje Ceetrus

Artykuły o Ceetrus

Modowa marka Carry otworzyła salon w Legnicy
Marka Carry otworzyła nowy salon na Dolnym Śląsku. Tym razem w Legnicy, wzbogacając portfolio najemców Centrum Handlowego Auchan Legnica w segmencie mody.
Centrum Handlowe Auchan Piaseczno pozyskało nowego najemcę
W odnowionym wnętrzu Centrum Handlowego Auchan Piaseczno pojawił się nowy szyld. 22 grudnia swój salon firmowy w piaseczyńskim obiekcie otworzyła polska marka Unisono, oferująca odzież i dodatki dla kobiet. Najemca zajął lokal o powierzchni 180 mkw., co umożliwia sprzedawcom korzystne wyeksponowanie produktów, a klientom wygodne zakupy. Za współpracę z najemcami w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno odpowiada zespół Nhood Polska.
W Warszawie powstanie nowe, duże centrum wielofunkcyjne Wilanów Park [WIZUALIZACJE]
Firma Nhood Polska dopracowuje elementy architektoniczne obiektu oraz otaczających go przestrzeni, a także intensyfikuje rozmowy z potencjalnymi najemcami zainteresowanymi obecnością swoich marek na terenie wyróżniającego się na mapie warszawskich inwestycji mixed-use projekcie. Wstępny harmonogram zakłada otwarcie projektu Wilanów Park w drugiej połowie 2026 roku.
Warszawa: Coraz bliżej budowy Wilanów Park
Inwestycja powstanie u zbiegu ulic Przyczółkowej, Uprawnej, al. Rzeczpospolitej i Karuzela. Cały obi...
Wrocław: Centrum Handlowe Auchan Bielany w nowej odsłonie
Centrum Handlowe Auchan Bielany przeszło w ostatnich miesiącach zyskało odnowione, nowoczesne wnętrz...
[Warszawa] Deweloper nieruchomości wielofunkcyjnych przeniesie się do biurowca International Business Center w Warszawie
Firma Ceetrus (dawniej Immochan Polska) wynajęła 1225 mkw. powierzchni biurowej w budynku Internatio...
REKLAMA