W Białymstoku powstanie nowy, duży kompleks handlowyPixabay

W Białymstoku powstanie nowy, duży kompleks handlowy

Orzech
Orzech
REKLAMA

Nhood Services Poland, lider w dziedzinie doradztwa inwestycyjnego na rynku nieruchomości, rozwija współpracę z firmą Auchan Polska w ramach usługi Land Advisory. Celem współpracy jest zarządzanie procesem efektywnego zagospodarowania nieruchomości komercyjnej o powierzchni blisko 6 ha w Białymstoku.

W ramach usługi Land Advisory zespół Nhood Services Poland będzie odpowiedzialny za pozyskanie ofert zakupu terenu należącego do Auchan Polska. Warunkiem koniecznym transakcji zawartej z zainteresowanymi firmami będzie zapewnienie powstania w tej lokalizacji nowego obiektu handlowego w ramach sieci sklepów Auchan.

Białystok czeka na kolejny Auchan

– To zlecenie potwierdza zaufanie do profesjonalizmu naszego zespołu oraz jego bogatego doświadczenia. Jesteśmy gotowi na wyzwania, jakie niesie ze sobą doradztwo w tak prestiżowej inwestycji – mówi Marcin Stokowiec, Head of Development w Nhood Services Poland.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z możliwości współpracy z Nhood Services Poland, która pozwoli nam otworzyć kolejną lokalizację sklepu Auchan w Białymstoku. Nasze wcześniejsze wspólne projekty były sukcesem, co skłoniło nas do podjęcia decyzji o skorzystaniu z usług Nhood w kontekście planowania tej inwestycji – dodaje Artur Zawieska, Dyrektor ds. nieruchomości w Auchan Polska.

REKLAMA

Usługi Land Advisory świadczone przez zespół Nhood Services Poland dotyczą nieruchomości o powierzchni 6 ha u zbiegu ulic Kazimierza Wielkiego, 42 Pułku Piechoty oraz Generała Nikodema Sulika w Białymstoku.

– Teren w Białymstoku, którym chcemy zainteresować inwestorów i deweloperów, to obszar bardzo dogodnie położony, z dużym potencjałem handlowym, co jest niewątpliwą korzyścią dla wszystkich stron. Doświadczenie zespołu i kompleksowy zakres usług Land Advisory gwarantuje klientom bezpieczeństwo obsługi całego procesu nabycia nieruchomości. Dlatego zachęcam do kontaktu i rozmów o szczegółach – podkreśla Anna Będkowska, Project Manager w Nhood Services Poland.

Nhood Services Poland jest wiodącym dostawcą usług doradztwa inwestycyjnego

Nhood Services Poland sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi dla branży nieruchomości komercyjnych. Spółka zarządza 24 centrami i galeriami handlowymi należącymi do Ceetrus Polska o powierzchni handlowej o wielkości blisko 700 tys. mkw. oraz centrum handlowym w Wałbrzychu należącym do Leroy Merlin. Ponadto firma jest wyłącznym komercjalizatorem lokali o łącznej powierzchni handlowej ponad 46 tys. mkw. w 28 obiektach handlowych z hipermarketami i supermarketami Auchan.

Nhood Services Poland realizuje projekty mixed-use wpisujące się w tkankę miejską i odpowiadające na potrzeby lokalnej społeczności oraz prowadzi inne projekty deweloperskie. Obsługuje transakcje zakupu i sprzedaży terenów inwestycyjnych, w tym terenów będących w posiadaniu Ceetrus Polska o łącznej powierzchni około 200 hektarów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA