REKLAMA

LPP S.A.

Artykuły o LPP S.A.

Warszawska Galeria Młociny pozyskała nowych najemców z sektora mody, sportu, kawiarni i spożywczego
Galeria Młociny to tętniące życiem warszawskie centrum handlowe, które stale odświeża i poszerza wachlarz sklepów i lokali usługowych, aby każdy znalazł w nich coś dla siebie. Zmienia też swoje wnętrza i zaskakuje niecodziennymi wydarzeniami.
Galeria Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu rozszerza swoją ofertę handlową
Galeria Odrzańskie Ogrody w Kędzierzynie-Koźlu, rozszerza ofertę przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Swoją przestrzeń powiększył Reserved, a uroczyste otwarcie w minioną sobotę miał sklep należący do Action.
Pomimo wyższych czynszów zainteresowanie najemców na rynku magazynowym w Polsce nie słabnie [RAPORT]
Od początku lipca do końca września 2022 r. polski rynek magazynowy powiększył się o 1,2 mln mkw. – jest to wartość zbliżona do wolumenu nowej podaży odnotowanej w poprzednich kwartałach tego roku. W związku z tym zasoby w sektorze nieruchomości magazynowych osiągnęły około 27 mln mkw.
Dobiegają końca prace przy rozbudowie centrum handlowo-rozrywkowego Toruń Plaza
Centrum Handlowo-Rozrywkowe Toruń Plaza w marcu tego roku ogłosiło start rozbudowy. Proces budowy wolnostojącego obiektu handlowego rozpoczął się na działce bezpośrednio sąsiadującej z Centrum. Nowa część Centrum to łączna powierzchnia ponad 3600 mkw., a ST Plaza Management podpisała już umowy najmu na dwa nowe sklepy wielkopowierzchniowe z Jula i JYSK.
Zmodernizowane centrum handlowe Fort Wola w Warszawie zostanie otwarte w lutym 2023 roku
Prace budowlane dobiegają końca. Pierwsi najemcy dokonali odbiorów technicznych lokali i przystąpili do prac aranżacyjnych. Prace budowlane nad nowym kształtem galerii Fort Wola rozpoczęły się w czerwcu i pierwotnie miały zostać zakończone w listopadzie br.
Znana firma odzieżowa wyburzyła halę w Gdańsku. Co tam powstanie?
Rozbiórka hali nr 2 została przeprowadzona na działce o powierzchni 2,24 hektara położonej przy ulicach Reduta Dzik oraz Reduta Miś w Gdańsku.
Na terenie centrum handlowego Nowe Bielawy w Toruniu powstają dwa nowe retail parki
Przy ul. Olsztyńskiej w Toruniu w górę pnie się już nie jeden, ale aż dwa parki handlowe. To część wielkiej rozbudowy centrum handlowego Nowe Bielawy. Pierwsza inwestycja, nad którą prace rozpoczęto wiosną tego roku, jest już na finiszu.
Kompleks Handlowy Raj w Dębicy z nowym, dużym sklepem odzieżowym
Kompleks Handlowy Raj przy ul. Rzeszowskiej 114 w Dębicy wzbogaci się o nowego, dużego najemcę. W tym dębickim centrum otwarty zostanie salon marki Sinsay należącej do grupy LPP. Sklep uzupełni ofertę odzieżową Kompleksu Handlowego Raj. Zajmie powierzchnię ponad 1000 mkw.
Przy centrum handlowym Nowe Bielawy w Toruniu powstanie drugi park handlowy
Nie jeden a aż dwa nowe parki handlowe powstaną przy centrum handlowym Nowe Bielawy w Toruniu. W drugim nowym obiekcie znajdą się 3 wielkopowierzchniowe sklepy, w tym m.in. Sinsay i Maxi Zoo. Prace nad inwestycją właśnie wystartowały.
Panattoni i LPP Logistics otwierają największy magazyn Fulfillment Center w sieci dystrybucji Grupy LPP
6 września uroczyście otwarto nowe Fulfillment Center w Pruszczu Gdańskim, które docelowo wygeneruje na Pomorzu nawet do 2 tys. nowych miejsc pracy. Obiekt dostarczony przez Panattoni – lidera rynku nieruchomości przemysłowych w Europie – będzie dedykowany obsłudze e-commerce i jest obecnie największym tego typu magazynem w sieci dystrybucji Grupy LPP. Na powierzchni liczącej łącznie 64 tys. mkw. pomieści do 6 mln sztuk odzieży i akcesoriów, a dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii i zaawansowanej automatyki magazynowej, będzie mógł realizować do 100 tys. wysyłek dziennie i tyle samo zwrotów. Inwestycja wspiera dystrybucję zamówień online do klientów Grupy w Polsce, Niemczech, Ukrainie, krajach bałtyckich oraz we Włoszech i Hiszpanii. Fulfillment Center w Pruszczu Gdańskim jest pierwszym obiektem otwieranym pod auspicjami operatora logistycznego – LPP Logistics.
REKLAMA