REKLAMA

Pekabex Bet S.A.

Artykuły o Pekabex Bet S.A.

Wielka inwestycja w PGZ Stoczni Wojennej w Gdyni [FILM+WIZUALIZACJE]
Już wkrótce PGZ Stocznia Wojenna w Gdyni będzie miała nową, najwyższą w polskiej branży stoczniowej i jedną z najwyższych w Europie halę kadłubową oraz nowoczesną halę produkcyjną. Rozbudowane zostaną również nabrzeże i place składowe. Powstaną także nowe drogi wewnętrzne. Generalnym wykonawcą inwestycji jest konsorcjum składające się ze spółek NDI S.A., NDI SOPOT S.A. oraz Pekabex BET.
Na budowie nowego osiedla KTBS w Katowicach zawieszono wiechę
Budowa nowego osiedla Katowickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy al. Korfantego 179 osiągnęła najwyższy punkt. W związku z tym 4 kwietnia na jednym z budynków zawieszono wiechę. W uroczystości wzięli udział prezydent Katowic Marcin Krupa oraz przedstawiciele wykonawcy firmy Pekabex Bet S.A. i inwestora – KTBS.
Rusza budowa pierwszego osiedla z mieszkaniami na wynajem w Elblągu [WIZUALIZACJE]
Rusza budowa 148 mieszkań na wynajem przy ul. Legionów w Elblągu. Generalnym wykonawcą osiedla jest firma Pekabex BET, która zrealizuje je z prefabrykatów. Zgodnie z zawartą umową roboty budowlane mają potrwać 21 miesięcy.
Kamień węgielny na placu budowy nowego osiedla KTBS wkopany
Akt erekcyjny, aktualna gazeta i pięciozłotowa moneta znalazły się w kapsule, która została wmurowana na placu budowy nowego osiedla Katowickiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przy al. Korfantego 179a. W ten sposób symbolicznie rozpoczęła się budowa kompleksu 6 budynków, w których będzie się znajdować ponad 200 mieszkań. Osiedle powstanie w miejscu dawnej, nieużytkowanej bazy KZGM.
Duże pieniądze na budowę nowych mieszkań dla KTBS
W ostatnich miesiącach Katowice otrzymały kilkadziesiąt milionów z dofinansowań na realizację inwestycji mieszkaniowych. Dzięki środkom zewnętrznym Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego wybuduje kilkaset nowych mieszkań.
Wielka inwestycja w PGZ Stoczni Wojennej w Gdyni [WIZUALIZACJE]
Już wkrótce PGZ Stocznia Wojenna w Gdyni będzie miała nową, najwyższą w polskiej branży stoczniowej i jedną z najwyższych w Europie halę kadłubową oraz nowoczesną halę produkcyjną. Rozbudowane zostaną również nabrzeże i place składowe. Powstaną także nowe drogi wewnętrzne. 10 marca 2023 r., na terenie PGZ Stoczni Wojennej, inwestor wraz z generalnym wykonawcą, konsorcjum składającego się ze spółek NDI S.A., NDI SOPOT S.A. oraz Pekabex BET, podpisali umowę w sprawie realizacji tego zadania.
[Wrocław] Pekabex Bet SA wybuduje dla Dopak Centrum Badawczo-Rozwojowe na Oporowie
Wrocławska firma Dopak wyłoniła zwycięzcę ogłoszonego przetargu na budowę Centrum Badawczo-Rozwojowe...
REKLAMA