REKLAMA

PIR Sp. z o.o.

Inwestycje PIR Sp. z o.o. (1)

Artykuły o PIR Sp. z o.o.

PepsiCo pozostaje w w Logicor Park Mszczonów pod Warszawą
Logicor przedłużył z PepsiCo Polska umowę najmu na niemal 58,5 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w parku Logicor Mszczonów w powiecie żyrardowskim pod Warszawą. To największe centrum dystrybucyjne PepsiCo w naszym kraju.
Kolejna olbrzymia inwestycja pod Wrocławiem. Powstanie wiele nowych miejsc pracy
Kolejna olbrzymia inwestycja pod Wrocławiem, przy autostradzie A4. Firma P3 Logistic Parks rozpoczęła budowę nowego parku logistycznego, który będzie zoptymalizowany pod kątem sektora e-commerce. Cały park o powierzchni 265 tys. mkw. został już wynajęty jednemu najemcy.
P3 zdobywa certyfikat BREEAM Outstanding dla parku P3 Warsaw II
P3 Logistic Parks, wiodący deweloper i inwestor nieruchomości logistycznych w Europie otrzymał dla parku P3 Warsaw II certyfikat BREEAM na poziomie „Outstanding” – najwyższą możliwą ocenę w tym systemie. Jest to pierwsza inwestycja P3 w Polsce z tak wysokim wynikiem oraz jednocześnie dopiero trzecia i czwarta hala w Polsce z wynikiem „Outstanding”.
P3 kupuje 30 hektarów pod Poznaniem. Wybuduje wielki park magazynowo-przemysłowy
Pod Poznaniem zostanie wybudowany kolejny duży park magazynowo-produkcyjny. P3 Logistic Parks, deweloper i inwestor nieruchomości logistycznych w Europie, nabył grunt o powierzchni 30 ha w Dachowej, w powiecie poznańskim. Aglomeracja Poznańska to jedna z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji logistycznych w Polsce.
Nowi najemcy w Park P3 Poznań
P3 Logistic Parks długoterminowy inwestor i deweloper europejskich obiektów magazynowych wynajął powierzchnię dla kolejnych dwóch firm w parku P3 Poznań w Robakowie. Do grona nowych najemców dołączyły: Nagel Polska (14 tys. mkw.) oraz Orbico (10 tys. mkw.). Ponad 80 proc. powierzchni w obiekcie P3 Poznań jest już wynajęta.
Rozpoczęła się rozbudowa parku P3 Poznań
P3 Logistic Parks wiodący deweloper i inwestor nieruchomości logistycznych w Europie rozpoczął budowę kolejnego magazynu spekulacyjnego o powierzchni 28 292 mkw. w parku P3 Poznań.
Wkrótce otwarcie Centrum Maxim w podwarszawskim Legionowie
W podwarszawskim Legionowie, przy ulicy Siwińskiego 2 otwarte zostanie największe w tym mieście, nowoczesne centrum handlowe – Centrum Maxim. Inwestor, PIR Sp. z o.o., zaplanowała oficjalne otwarcie obiektu na początek listopada. Aktualnie trwają ostatnie prace przygotowujące ten przebudowany i rozbudowany obiekt do przyjęcia klientów.
Przedłużono umowy najmu na ponad 94,4 tys. mkw. powierzchni w parku P3 Poznań
P3 Logistic Parks, długoterminowy inwestor i deweloper europejskich obiektów magazynowych podpisał przedłużenia umów najmu z dotychczasowymi najemcami parku P3 Poznań. Na dłużej zdecydowały się zostać firmy Westwing, PF Logo Express, CEVA Logistics i British American Tobacco.
P3 Logistic Parks rozpoczyna budowę ostatniego magazynu w parku P3 Poznań
P3 długoterminowy inwestor i deweloper europejskich obiektów magazynowych rozpoczął budowę ostatniego magazynu o powierzchni 77 630 mkw. na terenie swojego poznańskiego parku. Niemal jedna trzecia powierzchni, bo 25 507 mkw. została już wynajęta firmie logistycznej Kurier należącej do VAN group.
Największy magazyn firmy Westwing powstanie w parku P3 Poznań
P3, inwestor i deweloper europejskich obiektów magazynowych wybuduje dla firmy Westwing dedykowany b...
REKLAMA