REKLAMA

Wedel S.A.

Artykuły o Wedel S.A.

E.Wedel kończy w Warszawie największą inwestycję w swojej historii [ZDJĘCIA]
W warszawskiej dzielnicy Praga-Południe, przy ul. Zamoyskiego 28/30 dobiega końca rozbudowa fabryki czekolady i słodyczy Lotte Wedel. Inwestycja będzie droższa niż pierwotnie zakładano i ze względu na zwiększenie zakresu prac. Tuż obok Fabryki Czekolady E.Wedel w Warszawie, w której produkowane są kultowe słodycze, powstaje wyjątkowa przestrzeń.
Znamy ranking najbardziej popularnych marek handlowych w Polsce
Agencja badawcza Inquiry sprawdziła, które marki są najbardziej popularne wśród konsumentów w Polsce. Kto tym razem w nim zwyciężył w rankingu YouGov Best Brands, przedstawiającym najlepsze i najprężniej rozwijające się marki w naszym kraju?
Nowe koncepty restauracyjne w Centrum Praskim Koneser
Jedno z najpopularniejszych miejsc na mapie Warszawy, Centrum Praskie Koneser,wzbogaci swoją ofertę restauracyjną o dwa nowe koncepty. Restauracja i klub muzyczny Zabawa z kuchnią europejską w stylu slow i comfort food oraz Freya Bistro – restauracja z daniami wegańskimi i wegetariańskimi.
Złote Tarasy przyciągają kolejnych nowych najemców
Już 21 września w Złotych Tarasach otworzy się pierwsza w Warszawie restauracja Popeyes. Pochodząca z Luizjany sieć barów szybkiej obsługi to już siódmy w 2023 roku nowy najemca w Złotych Tarasach po takich markach jak, m.in. LUSH, Candy Pop czy Hugo. Jak informuje międzynarodowa agencja doradcza Cushman & Wakefield, która odpowiada za rekomercjalizację i zarządzanie obiektem, jeszcze w tym roku w Złotych Tarasach możemy spodziewać się kolejnych międzynarodowych debiutów.
W Warszawie trwa rozbudowa fabryki czekolady i słodyczy Lotte Wedel [ZDJĘCIA]
W warszawskiej dzielnicy Praga-Południe, przy ul. Zamoyskiego 28/30 trwa rozbudowa fabryki czekolady i słodyczy Lotte Wedel. Inwestycja będzie droższa niż pierwotnie zakładano i ze względu na zwiększenie zakresu prac, inwestycja zostanie zakończona rok później, w 2024 roku.
Mondelez Polska rozbudowuje fabrykę ciastek w Płońsku. Powstanie wiele nowych miejsc pracy
W ramach powiększania skali działalności fabryki ciastek Mondelez Polska w Płońsku do 2024 roku powstaną w pełni operacyjne, innowacyjne dwie nowe linie produkcyjne. Dodatkowo, trwają prace nad nowym budynkiem socjalno-administracyjnym dla wszystkich pracowników fabryki, w tym nowe szatnie, stołówka, biura i specjalne punkty sanitarno-higieniczne.
Świdnica: LOTTE Wedel powraca do pomysłu budowy nowej fabryki słodyczy
Pojawiła się szansa na realizację po wielu latach oczekiwań zapowiedzi nowej fabryki słodyczy koncer...
[Łódź] Naleśnikowy raj już otwarty, czyli Pan Kejk w Manufakturze
Oferta gastronomiczna Manufaktury powiększyła się o naleśniakarnię Pan Kejk. Restauracja oferuje nal...
[dolnośląskie] PM Group projektuje dla Fresh Start Bakeries
Nowa inwestycja firmy Fresh Start Bakeries, należącej do światowego holdingu Aryzta, powstanie tym r...
REKLAMA