Galeria handlowa Libero Katowice poszerza swoją ofertę zakupowąMateriały prasowe

Galeria handlowa Libero Katowice poszerza swoją ofertę zakupową

Orzech
Orzech
REKLAMA

Galeria handlowa Libero Katowice nie zwalnia tempa i stale poszerza swoją ofertę zakupową. Listę sklepów już niebawem wzbogaci duńska marka ONLY, specjalizująca się w stylizacjach dla kobiet. Otwarcie nowego salonu zaplanowane jest na marzec.

Atrakcyjny mix najemców, znane, lubiane i międzynarodowe brandy oraz unikatowa oferta rozrywkowo-gastronomiczna wyróżniają Libero na śląskim rynku. Poszerzanie oraz modyfikowanie oferty galerii to odpowiedź na zmieniające się potrzeby klientów. Dzięki temu galeria wpisuje się w oczekiwania odwiedzających, będąc docenianym i chętnie odwiedzanym miejscem spotkań i zakupów w regionie.

Wachlarz zakupowych możliwości Libero Katowice już wkrótce poszerzy duński brand ONLY, który umocni segment mody. Obecnie sieć tworzy ponad 4500 sklepów na całym świecie, które ubierają pewne siebie i niezależne młode kobiety. Blisko 300 mkw. unikatowej, stylowej i bardzo kobiecej mody otworzy się przed klientkami już w marcu. Do ich dyspozycji oddany zostanie przestronny salon, który pozwoli na komfortowe zakupy i wybór najlepszych propozycji spośród bogatego asortymentu marki.

– Libero Katowice odpowiada na potrzeby klientów. Rozszerzamy ofertę o markę, która na całym świecie przyciąga do siebie setki kobiet. Jestem przekonany, że również w Katowicach znajdzie swoje wierne fanki, które wśród wielu różnorodnych produktów odkryją przepis na swój styl. Ogromnym atutem ONLY jest atrakcyjny stosunek jakości do ceny, co tym bardziej jest kluczowe w obliczu rosnącej inflacji i wzrostu kosztów codziennego życia – podkreśla Tomasz Domoń, dyrektor regionalny odpowiedzialny za komercjalizację Libero Katowice. – Odpowiednio przemyślana i skuteczna strategia działalności Libero zachęca nowych najemców do ulokowania swoich salonów w galerii. Potencjał obiektu doceniają popularne, rodzime marki oraz międzynarodowe brandy, których przykładem jest właśnie sieć ONLY – dodaje Tomasz Domoń.

REKLAMA

Marka ONLY jest obecna na rynku od 1995 roku. Projektanci skupiają się na sile i niezależności kobiet, dając im modę, która nie znosi kompromisów. ONLY tworzy kolekcje, dzięki którym kobiety czują się modnie, niezależnie od sytuacji. Wszystkie produkty projektowane są w trosce o najdrobniejsze szczegóły i dopracowywane tak, aby sprostać wymaganiom ambitnych i spontanicznych kobiet.

– Naszą decyzję o utworzeniu nowej lokalizacji poprzedza analiza lokalnego rynku oraz przede wszystkim struktura klientów danego miejsca. Libero Katowice wyróżnia się na tle galerii handlowych zarówno ofertą, jak i rozbudowanym programem marketingowym wspierającym relacje z klientami. Ambitnie podchodzimy do naszych projektów, dlatego tym bardziej cieszymy się na współpracę z Libero Katowice, które wysoko stawia poprzeczkę i stawia na jakość usług i produktów. Jestem przekonana, że odwiedzający docenią nasze produkty tak jak setki kobiet na całym świecie – Agnieszka Kuprjanowicz, reprezentująca markę ONLY.

Libero Katowice to ponad 150 sklepów, punktów usługowych oraz unikatowa przestrzeń restauracyjna na Śląsku. W 2022 roku centrum poszerzyło swoją ofertę między innymi o takie znane sklepy jak: interaktywny salon Modivo, luxury brands w Half Price, Kodano Optyk, Dealz, Crazy Bubble czy Sofi Flora. W Libero w ubiegłym roku zadebiutowały także restauracje Zdrowa Krowa i Olimp. Ponadto w nowej odsłonie uruchomiono klinikę medycyny estetycznej Say WoW.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA