obserwuj
5
60
17
68
REKLAMA

Artykuły o Galeria Supersam

Katowicki Supersam wzmacnia ofertę gastronomiczną
Sieć Gorąco Polecam. Smaki z piekarni w tym roku otworzy lokal w katowickim Supersamie. Umowa dotycząca otwarcia nowego punktu sprzedaży została zawarta pomiędzy grupą Enata Bread, która zarządza marką oraz Globalworth Poland.
Znane marki doceniają potencjał katowickiego Supersamu
Supersam to jedyny obiekt wielofunkcyjny w centrum Katowic. Jego różnorodna oferta od lat spełnia oczekiwania klientów i pracowników biur. Końcówka roku jest dla Supersamu pełna pozytywnych zmian, nie tylko z uwagi na zakończoną rozbudowę. Metamorfoza budynku zachęca do inwestowania przez nowych najemców, a obecni widząc potencjał mixed-use zdecydowali się na powiększenie swoich salonów.
Zakończyła się przebudowa katowickiego Supersamu [ZDJĘCIA]
Nieruchomości mixed-use to już nie tylko moda. To prawdziwy symbol nowego czasu sektora nieruchomości w Polsce. Supersam w Katowicach to jeden z najbardziej znanych obiektów wielofunkcyjnych w regionie, a dzięki zakończonej przebudowie zyskał kolejne nowoczesne powierzchnie biurowe, strefę restauracyjną oraz jeszcze większe portfolio usług – wszystko pod jednym dachem.
Katowicki Supersam z nowym najemcą
Grono najemców katowickiego Supersamu powiększyło się o nowego najemcę. Swoje nowe centrum otworzy w nim sieć stomatologiczna Grupy LUX MED. Nowa placówka zajmie blisko 500 mkw.
Supersam w Katowicach przejdzie metamorfozę. Będzie więcej biur i gastronomii [WIZUALIZACJE]
Supersam, popularne miejsce zakupów, a zarazem jeden z najnowocześniejszych budynków biurowych w centrum Katowic, przechodzi metamorfozę. Przybędzie w nim najwyższej klasy powierzchni biurowej, a także pojawi się nowa strefa restauracyjna. Za projekt przebudowy obiektu odpowiada zespół Konior Studio pod kierunkiem znanego śląskiego architekta Tomasza Koniora. Prace mają zakończyć się w IV kwartale 2022 roku.
REKLAMA