Aspretto by Sodexo nagrodzone Food Business Awards 2015

Aspretto by Sodexo nagrodzone Food Business Awards 2015

Gdańsk
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Kawiarnia Aspretto by Sodexo w Gdańsku, pierwszy w Polsce lokal w tym koncepcie, została uznana za najlepszą restaurację pracowniczą w konkursie Food Business Awards 2015. Nagrodę podczas XIII Forum Rynku Gastronomicznego Food Business odebrały Marta Diop – Dyrektor Działu Rozwoju w Sodexo Polska On-site Services – oraz Małgorzata Gromek, odpowiedzialna za działania komunikacyjne spółki.
Podczas XIII Forum Rynku Gastronomicznego Food Business, które odbyło się 28 października 2015 roku, już po raz czwarty specjaliści branży wybierali najlepsze restauracje i lokale gastronomiczne w Polsce oraz przyznawali nagrody Food Business Awards 2015 w szesnastu kategoriach. Gdańskie Aspretto by Sodexo zostało uznane za najlepszą restauracje pracowniczą roku. To już kolejna nagroda przyznana restauracjom Sodexo Polska On-site Services – podczas zeszłorocznej edycji ten sam tytuł otrzymał warszawski lokal CHILLI Bistro by Sodexo.
– „Jesteśmy dumni, że jury konkursu Food Business Awards po raz kolejny doceniło jeden z naszych konceptów gastronomicznych. Debiutująca na polskim rynku kawiarnia Aspretto by Sodexo to wyjątkowe miejsce, w którym goście nie tylko mogą się zrelaksować, umówić na spotkanie czy w skupieniu popracować na laptopie, ale także zjeść deser lub zdrową przekąskę oraz wypić filiżankę aromatycznej kawy” – powiedziała Marta Diop.
REKLAMA
Koncept Aspretto by SodexoW budynku Intel Technology Poland w Gdańsku do tej pory funkcjonowały cztery restauracje prowadzone przez Sodexo Polska On-site Services: BE… by Sodexo, Moment’To by Sodexo, Chilli Bistro by Sodexo oraz Storia Di by Sodexo. Nowy koncept stanowi dopełnienie bogatej oferty żywieniowej, mającej zaspokoić gusta ponad 1500 pracowników.
Aspretto by Sodexo to klimatyczny lokal, którego elegancki i nowoczesny styl doskonale wpisuje się w charakter biurowca Intel Technology Poland w Gdańsku. W ofercie kawiarni znalazła się bogata linia herbat, koktajli owocowych oraz napojów przygotowywanych na bazie klasycznego espresso, dostępnych zarówno na ciepło, jak i na zimno. Warto podkreślić, że herbaty oraz kawy wykorzystywane w kawiarni Sodexo pochodzą od sprawdzonych producentów i są opatrzone znakiem Fair Trade Certified™. Na entuzjastów dobrego smaku czeka szeroki wybór ciast, ciasteczek, pączków, croissantów, muffinów oraz sezonowych specjałów. Klienci kawiarni znajdą także rozbudowane menu dań śniadaniowych i lunchowych, podawanych do spożycia na miejscu lub na wynos. Wśród nich znalazły się grillowane tortille, wiele wariantów lekkich kanapek, jogurty z owocami i chrupiącym musli czy sałatki z różnymi dodatkami.
Nowoczesne lokale pracownicze mają niewiele wspólnego z dawnymi stołówkami czy barami kawowymi. Ich oferta jest dostosowana do oczekiwań klientów, którzy nie tylko chcą spędzić czas w miłej atmosferze czy klimatycznych wnętrzach, ale także smacznie zjeść oraz napić się dobrej kawy. Dzięki nowoczesnemu designowi oraz bogatej ofercie uwzględniającej potrzeby klientów kawiarnia Aspretto by Sodexo, znajdująca się w gdańskim biurowcu Intela, została uznana za najlepszy restaurację pracowniczą 2015 roku.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA