Biura i lokale usługowe na Wyspie Spichrzów w Gdańsku w ofercie Chmielna Parkźródło: Materiały inwestora

Biura i lokale usługowe na Wyspie Spichrzów w Gdańsku w ofercie Chmielna Park

Gdańsk
REKLAMA
W centrum Gdańska na Wyspie Spichrzów Inpro SA kończy realizację osiedla Chmielna Park. W wieży budynku B od 3 do 6 piętra oferowane są lokale biurowe, natomiast na parterach wszystkich budynków od ul. Chmielnej znajdują się lokale handlowo-usługowe. Jest to idealna propozycja dla firm poszukujących niebanalnego miejsca z doskonałą lokalizacją blisko Starówki. W ofercie pozostało jeszcze 5 lokali usługowych i 12 biur gotowych do odbioru.
Rośnie zainteresowanie Wyspą Spichrzów w Gdańsku i powstającymi tam nowymi zabudowaniami. Jej lokalizacja w centrum miasta i sąsiedztwo zabytkowej starówki nadaje miejscu status prestiżu, a powstające tam budynki cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zarówno wśród osób poszukujących mieszkań, jak i wśród firm poszukujących powierzchni biurowych i handlowo-usługowych w wyjątkowej i oryginalnej lokalizacji. Naprzeciw oczekiwaniom wychodzi Spółka Inpro, która przy zbiegu ul. Chmielnej i Toruńskiej realizuje inwestycję mieszkaniowo-usługową. 
Chmielna Park to idealna propozycja dla firm poszukujących niebanalnego miejsca ze względu na otaczającą budynki przestrzeń. Swoją oryginalność zawdzięcza nie tylko lokalizacji, ale również nowoczesnej architekturze współgrającej z otoczeniem, wzbogaconej o reprezentacyjny plac zaprojektowany przez architekta Macieja Sieniawskiego, który znajduje się przed 9-kondygnacyjną wieżą i stanowi centralne miejsce całego kompleksu. 
REKLAMA
Inwestycja została zaprojektowana w sposób precyzyjny i przemyślany uwzględniając zarówno walory estetyczne, jak i komfort oraz wygodę użytkowników. Lokale biurowe znajdują się w wieży budynku B od 3 do 6 piętra. Natomiast lokale handlowo-usługowe umieszczone są na parterach wszystkich budynków od ul. Chmielnej i posiadają wejścia zewnętrzne, bezpośrednio z poziomu chodnika. 
Aktualnie w sprzedaży zostało 5 lokali handlowo-usługowych oraz 12 biur. Większość z nich znajduje się w gotowym już budynku A i B. Jeden z lokali umiejscowiony jest w budynku C, którego zakończenie przewidywane jest na koniec października br. Powierzchnia pomieszczeń wynosi od 42,71 mkw. do 97,04 mkw. Cena zaczyna się od 6.480 zł brutto za mkw. 
Chmielna Park to kompleks trzech budynków rozciągający się wzdłuż zielonego brzegu rzeki Motławy. Inwestycja docelowo będzie posiadła przestrzeń otwartą, z terenami zielonymi i małą architekturą. Dzięki dużym oknom i zabudowie tarasowej, w projekcie maksymalnie wykorzystano walory widokowe w kierunku Głównego Miasta. Lokale znajdujące się na parterze mają przynależne ogródki. W ramach inwestycji powstały również hale garażowe. Dla osób nabywających nieruchomości w celach inwestycyjnych deweloper proponuje zakup apartamentu z opcją KUP I ZARABIAJ z możliwością wykończenia pod klucz. Cały projekt obejmuje łącznie 306 lokali. W aktualnej ofercie zostało już tylko 20 mieszkań, które deweloper planuje oddać pod koniec października br.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA