Dwie Motławy na Wyspie Spichrzów w Gdańsku mają generalnego wykonawcęźródło: Materiały inwestora

Dwie Motławy na Wyspie Spichrzów w Gdańsku mają generalnego wykonawcę

Gdańsk
REKLAMA
Marvipol S.A. zawarł umowę o generalne wykonawstwo z firmą Inhaus Sp. z o.o., w ramach której zlecił kompleksową realizację apartamentowca Dwie Motławy na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. Wartość kontraktu wynosi 25,9 mln zł, a termin ukończenia budowy ustalono na  listopad 2020 roku.
Dwie Motławy, to prestiżowy budynek apartamentowy, który powstanie przy ul. Toruńskiej, na gdańskiej Wyspie Spichrzów. Deweloperem odpowiedzialnym za realizację inwestycji jest Marvipol Development, spółka obecna na polskim rynku deweloperskim od ponad 22 lat.
W dniu 29 marca przedstawiciele spółki zawarli umowę o generalne wykonawstwo z firmą Inhaus Sp. z o.o. Do zadań generalnego wykonawcy będzie należało wybudowanie wielorodzinnego budynku mieszkalnego z usługami z garażem podziemnym oraz infrastrukturą techniczną. Kompleks będzie liczył łącznie 105 lokali. Umowa ma zostać zrealizowana w listopadzie 2020 roku.
REKLAMA
Dwie Motławy, to projekt skierowany przede wszystkim do osób, które poszukują nieruchomości w celach inwestycyjnych. Ważnym atutem Dwóch Motław jest wyjątkowa lokalizacja – blisko centrum miasta i jego najważniejszych atrakcji, a także malownicza okolica budynku, który powstaje nad brzegiem rzeki Motławy. Nowoczesny apartamentowiec będzie liczyć sześć kondygnacji naziemnych oraz jedną podziemną. Na wysokim parterze oraz na piątym piętrze znajdą się przestronne lokale w stylu loftowym z antresolami. Na terenie kompleksu znajdzie się dziedziniec z zielenią oraz małą architekturą, na którym powstaną ogródki przynależące do mieszkań na parterze. 
Autorem projektu architektonicznego Dwóch Motław jest pracownia KD Kozikowski Design. Deweloper przygotował atrakcyjne pakiety wykończeniowe apartamentów utrzymane w nowoczesnej estetyce. To idealny wybór dla osób, którym zależy na oszczędności czasu i wygodzie, i które cenią wysoką jakość oraz oryginalny design.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA