Ostatni etap Czterech Oceanów już z pozwoleniem na użytkowanieźródło: Materiały inwestora

Ostatni etap Czterech Oceanów już z pozwoleniem na użytkowanie

Gdańsk
REKLAMA
BPI Polska otrzymało pozwolenie na użytkowanie dla IV etapu inwestycji Cztery Oceany w Gdańsku. Jednocześnie belgijski deweloper ogłosił, że sprzedał już 100% mieszkań dostępnych w nowoczesnym kompleksie czterech wież zlokalizowanym przy ul. Obrońców Wybrzeża na Przymorzu. Cztery Oceany to do tej pory największy projekt mieszkaniowy zrealizowany przez BPI w Polsce. Oficjalna uroczystość zakończenie inwestycji zaplanowana jest we wrześniu br.
Kompleks czterech wież nazwanych na część Oceanów – Atlantyckiego, Indyjskiego, Spokojnego i Południowego położony jest przy ul. Obrońców Wybrzeże w dzielnicy Przymorze, tylko pięćset metrów od Parku Prezydenta Ronalda Reagana i półtora kilometra od plaży i Mola w Brzeźnie. To samo serce aglomeracji gdańskiej z doskonale rozwiniętą infrastrukturą, zapewniającą bardzo dobrą komunikację z całym Trójmiastem. W najbliższym otoczeniu inwestycji znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły i sklepy, a także biura. 
Cztery Oceany wyróżnia nowoczesna i harmonijna architektura, wysoki standard wykonania mieszkań i części wspólnych oraz unikalny wystrój holi wejściowych poszczególnych budynków inspirowany paletą barw każdego z oceanów. Na szczególną uwagę zasługują elewacja południowa budynków wykonana z płyt alukobond zmieniająca swój kolor od niebieskiego po zielony w zależności od światła oraz obwodowe balkony na najwyższych kondygnacjach, które tworzą efekt fali na poziomie projektu całej inwestycji.
I etap inwestycji – Ocean Atlantycki został oddany do użytku w 2011 roku, wcześniej sprzedano w nim wszystkie 140 mieszkania o powierzchni od 30 do 158 mkw. II etap – Ocean Indyjski ze 186 mieszkaniami o powierzchni od 25 do 127 mkw. oddano do użytku w 2014 roku. W III etapie – Oceanie Spokojnym wybudowano i sprzedano 190 mieszkań o powierzchni od 27 do 89 mkw. W czwartej wieży Oceanu Południowego, która stanowi ostatni etap inwestycji, znajdują się 192 mieszkania o powierzchni od 26 do 111 mkw.
REKLAMA
Każdy budynek Czterech Oceanów posiada recepcję, miejsca postojowe w podziemnych parkingach, place zabaw dla dzieci, lokale usługowe na parterze, a także komórki lokatorskie. Ogromnym atutem inwestycji są tarasy widokowe znajdujące na dachach budynków III i IV etapu do wyłącznej dyspozycji mieszkańców.
Po skończeniu IV etapu Czterech Oceanów, BPI Polska, nie wyklucza realizacji kolejnych inwestycji w Trójmieście. Oficjalna uroczystość zakończenie inwestycji zaplanowana jest we wrześniu br.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA