Galeria Szperk wynajęta w 80%

Galeria Szperk wynajęta w 80%

Gdynia
REKLAMA

16 maja br. swoje lokale w Galerii Szperk otworzyli: Alma, Pepco oraz Tratoria Benefico, a wkrótce nastąpi otwarcie sklepu z obuwiem Centro i Jysk. Tym samym poziom komercjalizacji w Galerii Szperk przekroczył już 80%. Trwają negocjacje z kolejnymi najemcami.

 

Galeria Szperk to wspólne przedsięwzięcie austriackich spółek UBM i Immofinanz Group o powierzchni 23 000 m kw. zlokalizowane w Kosakowie, przy ul. Płk Dąbka 338. W ofercie Galerii Szperk znajdzie się ponad 60 sklepów i punktów usługowych. Pierwsza faza inwestycji, do której należy market budowlany NOMI o powierzchni 7 000 m kw., rozpoczęła działalność w czerwcu 2010. Druga faza została oddana do użytku w lutym br. Za realizację odpowiadała UBM Polska, natomiast za komercjalizację Ires Polska.
 

Wśród najemców znajdują się już: Takko, Reserved, Cropp, House, Mohito, New Yorker, Empik, Deichmann, CCC, Rossmann, MultiApteka, Pepco, Sportodrom, sklep zoologiczny Karina, Cukiernia Sowa, sklep z biżuterią Yes, kantor, biuro podróży ALTour, salony Orange i Play, Plac Zabaw Lumiś, Malinowy Chruśniak, Bukiet, Kraina Gier, Asia Express, Noodle, jubiler Abro, studio fryzjerskie O'la, pralnia Biała Róża, Stara Mydlarnia i Eccoverso.

REKLAMA

 

Do największych klientów Galerii Szperk należy: Alma Market, która wczoraj otworzyła w Galerii Szperk market spożywczy o powierzchni ponad 2 tys. mkw, sklep odzieżowy H&M (1 315 m kw.) oraz market dekoracyjny Jysk (1 175 m kw), którego otwarcie nastąpi w połowie lipca br.

 

Na terenie centrum mieści się parking na 960 miejsc. Na wjeździe na teren parkingu zlokalizowana zostanie stacja paliw BP.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA