Nowy zarządca Galerii Szperk

Nowy zarządca Galerii Szperk

Gdynia
REKLAMA

Nowym zarządcą Galerii Szperk w Kosakowie została firma IMV. Obowiązki zarządcy zostały przejęte przez IMV z początkiem września br.

 

Galeria Szperk to wspólne przedsięwzięcie austriackich spółek UBM i Immofinanz Group o powierzchni 23 000 m kw. zlokalizowane w Kosakowie, przy ul. Płk Dąbka 338. W ofercie galerii znajdzie się docelowo ponad 60 sklepów i punktów usługowych. Galeria została oddana do użytku w lutym br. Za realizację odpowiadała UBM Polska, natomiast za komercjalizację Ires Polska.

 

Do największych klientów Galerii Szperk obecnie należą: Alma Market - market spożywczy o powierzchni ponad 2 tys. mkw., sklep odzieżowy H&M (1 315 m kw.) oraz Jysk (1 175 m kw.). Jesienią br. do grona najemców Galerii Szperk dołączą trzy nowe marki ubraniowe: Smyk, Stradivarius i New Yorker. Otwarte zostaną również sklepy: Świat Miliona Piw oraz sklep z zabawkami Zabawka. Dodatkowo, we wrześniu rozpoczął działalność salon zabaw Lumiś a w listopadzie zacznie funkcjonować fitness klub sieci Pure.

REKLAMA

 

Firma IMV Immobilien Management GmbH to austriacka firma specjalizująca się w zarządzaniu nieruchomościami, która dzięki zarządzaniu ponad 3,3 mln m kw. powierzchni stała się liderem na rynku zarządzania nieruchomościami w Austrii oraz Europie Środkowej i Wschodniej.

 

W Polsce IMV istnieje od 2006 r. i zarządza powierzchnią 150 000 m kw. obiektów: biurowych, magazynowych oraz centrów handlowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA