Tłumy na sobotnim otwarciu Galerii Szperk

Tłumy na sobotnim otwarciu Galerii Szperk

Gdynia
REKLAMA

W sobotę, 18 lutego tłumy klientów przybyły na uroczyste otwarcie centrum handlowego Galeria Szperk w Kosakowie. Punktualnie o godzinie 10:00 wstęgę oficjalnie przecięli: Wójt Gminy Kosakowo – Jerzy Włudzik, oraz przedstawiciele inwestorów: UBM Polska – Peter Obernhuber i Sebastian Vetter oraz Jacek Wesołowski z firmy Immofinanz. Na scenie głównej wystąpiły m. in. lokalne zespoły: Młodzieżowy Zespół gminy Kosakowo i Chór Morzanie.  Najemcy przygotowali na tę okazję specjalne zniżki.


Galeria Szperk
to centrum handlowe będące wspólnym przedsięwzięciem austriackich spółek UBM i Immofinanz Group, o powierzchni 23 000 m kw. zlokalizowane w Kosakowie, przy ul. Płk Dąbka 338. W ofercie Galerii Szperk znajdzie się ponad 60 sklepów i punktów usługowych. Pierwsza faza inwestycji, do której należy market budowlany NOMI o powierzchni 7 000 m kw., rozpoczęła działalność w czerwcu 2010. Druga  faza właśnie została oddana do użytku. Za realizację odpowiada UBM Polska, natomiast za komercjalizację Ires Polska.


Pozytywne przyjęcie Galerii Szperk w dniu otwarcia, wyrażone  poprzez tak liczne przybycie klientów, jest dla nas sygnałem, że centrum handlowe w tym miejscu było potrzebne. Spotkaliśmy się z wieloma pochlebnymi opiniami nt. galerii, mamy więc nadzieję, że od 18 lutego br. Galeria Szperk na stałe wpisze się w handlową mapę Trójmiasta –
mówi Peter Obernhuber, członek Zarządu inwestora Galerii Szperk, UBM Polska.

REKLAMA


Wśród najemców znajdują się już: H&M, Takko, Reserved, Cropp, House, Mohito, New Yorker, Empik, Deichmann, CCC, Rossmann, MultiApteka,  Pepco, Sportodrom, Ecoverso, sklep zoologiczny Karina, Cukiernia Sowa, sklep z biżuterią Yes, kantor, biuro podróży  ALTour oraz salony Orange i Play. W maju br. Alma Market otworzy w Galerii Szperk market spożywczy o powierzchni ponad 2 tys. mkw.

 

Na terenie centrum mieści się parking na 960 miejsc.  Na wjeździe na teren parkingu zlokalizowana zostanie stacja paliw BP.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA