Siedmiu nowych najemców w Galerii Szperk

Siedmiu nowych najemców w Galerii Szperk

Gdynia
REKLAMA

Jesienią br. do grona najemców Galerii Szperk dołączą trzy nowe marki ubraniowe: Smyk, Stradivarius i New Yorker. Otwarte zostaną również sklepy: Świat Miliona Piw oraz sklep z zabawkami Zabawka. Dodatkowo, we wrześniu rozpocznie działalność salon zabaw Lumiś, a w listopadzie zacznie funkcjonować fitness klub sieci Pure.

 

Sklep z zabawkami i ubraniami dla dzieci Smyk zajmie lokal o powierzchni 607 m kw. i już pod koniec września dołączy do grona najemców Galerii Szperk. W tym samym terminie salon z modą dla kobiet na powierzchni 325 m kw. otworzy Stradivarius. We wrześniu swoje lokale w Galerii Szperk udostępnią także: salon z odzieżą New Yorker (856 m kw.), salon zabaw Lumiś, sklep z zabawkami Zabawka oraz sklep z alkoholem - Świat Miliona Piw. Wśród nowych najemców pojawi się również fitness klub sieci Pure, o powierzchni 1 210 m kw., z którego usług będzie można korzystać już w listopadzie.
 

Galeria Szperk to wspólne przedsięwzięcie austriackich spółek UBM i Immofinanz Group o powierzchni 23 000 m kw. zlokalizowane w Kosakowie, przy ul. Płk Dąbka 338. W ofercie Galerii Szperk znajdzie się ponad 60 sklepów i punktów usługowych. Pierwsza faza inwestycji, do której należy market budowlany NOMI o powierzchni 7 000 m kw., rozpoczęła działalność w czerwcu 2010. Druga faza została oddana do użytku w lutym br. Za realizację odpowiadała UBM Polska, natomiast za komercjalizację Ires Polska.

REKLAMA


Do największych klientów Galerii Szperk obecnie należą: Alma Market - market spożywczy o powierzchni ponad 2 tys. mkw, sklep odzieżowy H&M (1 315 m kw.) ora Jysk (1 175 m kw).

 

Na terenie centrum mieści się parking na 960 miejsc.  Na wjeździe na teren parkingu zlokalizowana zostanie stacja paliw BP.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA