Oświęcim: Powstanie nowe miejsce usługowo-handloweźródło: materiały inwestora

Oświęcim: Powstanie nowe miejsce usługowo-handlowe

Hania Kowalczyk
Hania Kowalczyk
REKLAMA
Vendo Park otworzy się po raz pierwszy w Małopolsce. Dostarczy blisko 5,5 mkw. powierzchni handlowo-usługowej. Wśród najemców jest m.in. dyskont Netto.
Vendo Park to sieć parków handlowych zlokalizowanych blisko dużych osiedli oraz skupisk supermarketów spożywczych. Obecnie w Polsce działa 18 obiektów tego typu. Inwestorem jest Trei Real Estate Poland Sp. z o.o.
Galeria Vendo Park powstanie na 15 tys. mkw. działce przy ulicy Legionów w Oświęcimiu. Będzie to pierwszy tego typu obiekt na terenie województwa Małopolskiego. Dostarczy 5,3 tys. mkw. powierzchni najmu dla siedmiu dostawców usług oraz handlu. Zmotoryzowani dostaną do dyspozycji 116 miejsc parkingowych. Jednym z pierwszych najemców jest duńska sieć sklepów spożywczych Netto. Pozostali nie są jeszcze znani. 
REKLAMA
Obecnie inwestor wraz architektem jest na etapie przygotowania projektu budowlanego. We wrześniu złożony zostanie wniosek o zezwolenie rozpoczęcia prac. Następnie ogłoszony zostanie przetarg na wybór wykonawcy generalnego galerii Vendo Park w Oświęcimiu. Otwarcie obiektu planowane jest na II kwartał 2021 roku
Trei Real Estate Poland oddaje rocznie około 6-7 nowych obiektów pod szyldem Vendo Park. W 2020 roku firma zakupiła działki w Szczecinie oraz w Skarżysku-Kamiennej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA