REKLAMA

Opinie o [Gliwice] Park Handlowy "Europa Centralna" (81)

Napisz komentarz
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Gliwice] Park Handlowy "Europa Centralna" [śląskie] Sportowy najemca w Europie Centralnej
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Gliwice] Park Handlowy "Europa Centralna" [śląskie] CH Europa Centralna powiększa ofertę sportową
Jan Hawełko
Sklep z odzieżą i obuwiem marki Bytom otwarty zostanie w galerii handlowej Europa Centralna na powierzchni ponad 150 mkw.

– Salon Bytom stanowi doskonałe uzupełnienie naszej męskiej oferty modowej, m.in. sklepów Lavard oraz Dastan. Dzięki marce BYTOM, w Europie Centralnej będzie można nabyć najwyższej klasy produkty odzieżowe i obuwnicze kolejnego znanego i lubianego producenta – mówi Monika Magner, dyrektor centrum.

pokaz-artykul.png
R77
Studio LELLEK w Europie Centralnej

LELLEK Group - sieć salonów i serwisów motoryzacyjnych, reprezentująca marki Volkswagen, Škoda SEAT, Audi oraz Porsche, uruchomiła w Europie Centralnej aktywną ekspozycję.

http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 36206.html
Jan Hawełko
Portfolio Europy Centralnej powiększyło się o kolejny brand modowy. 11 kwietnia otwarty został tam sklep Top Secret.

Sklep znajduje się w części galeryjnej i zajmuje powierzchnię ok. 380 mkw. W nowo otwartym sklepie firmowym dostępne są także brandy takie jak: Troll, Drywash oraz Adesso Fashion.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Europa Centralna wkracza z impetem w 2015 rok. W ciągu niespełna trzech miesięcy oferta handlowa centrum poszerzyła się o kolejne nowe marki: w marcu pierwsi klienci odwiedzili stoisko Paese Cosmetics oraz sushi bar Ryokan Sushi.

Paese Cosmetics to polska marka kosmetyków.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Helical Poland, właściciel inwestycji handlowej Europa Centralna, kontynuuje proces komercjalizacji obiektu. Jak dowiedział się Propertynews.pl, obecnie projekt wynajęty jest w 97 proc. Z kolei sąsiadujący z budynkiem park handlowy posiada najemców na 80 proc. powierzchni.

Jak informują przedstawiciele inwestora, projekt ogólnie wynajęty jest w 90 proc.

Obecne plany związane z komercjalizacją głównego budynku zakładają poszerzenie oferty modowej galerii.

pokaz-artykul.png
Orzech
Jest plan rozbudowy galerii Europa Centralna w Gliwicach

Gliwicka Galeria Europa Centralna jeszcze się powiększy. - Planujemy rozbudować obiekt o kolejne 15 tys. mkw. - zapowiedziała Dorota Beltrani, Leasing & Asset Manager, Helical Poland, podczas konferencji Property Forum w Katowicach.

Więcej: http://budownictwo.wnp.pl/jest-plan-roz ... 1_0_0.html
Jan Hawełko
W Europie Centralnej miało miejsce otwarcie salonu Lavard. Lokal zajmuje powierzchnię ponad 80 mkw. i znajduje się w części galeryjnej centrum. Jest to znana polska marka odzieżowa przeznaczona dla mężczyzn.

Klientami marki Lavard, obecnej na Polskim rynku od 1975, są mężczyźni w każdym wieku.

- W Lavard dbamy o każdy, nawet najmniejszy szczegół.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Polska marka By o la la…! postawiła na Europę Centralną. Umowa najmu podpisana została na lokal o powierzchni ponad 100 mkw. w części galeryjnej centrum. Jest to kolejny brand odzieżowy, obok Fullah Sugah i Nuna Lie, który w ciągu ostatnich kilku miesięcy dołączył do grona najemców centrum.

- Ubrania By o la la...! tworzone są z pasją i dla kobiet z pasją - mówi Bożena Persa, właścicielka salonu.

pokaz-artykul.png
Orzech
Europa Centralna notuje znaczący wzrost odwiedzalności

Frekwencja w centrum handlowym Europa Centralna w 2014 r. wzrosła o średnio 35 proc. każdego miesiąca w porównaniu z analogicznym okresem roku ubiegłego, sięgając nawet 70 proc. w weekendy w ostatnim kwartale br. Rosną także obroty najemców - średnie miesięczne wzrosty wynoszą od 30 proc. do 40 proc. w stosunku do danego miesiąca w ubiegłym roku.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 30802.html
Jan Hawełko
Sieć salonów meblowych Vinotti podpisała umowę najmu powierzchni handlowej w CH Europa Centralna w Gliwicach.

Vinotti ma 23 salony w Polsce. W lokalu o powierzchni 800 mkw., zlokalizowanym w parku handlowym Europa Centralna, będzie można kupić meble i art. dekoracyjne. W parku handlowym mieszczą się już takie sklepy, jak Castorama, Jula, Jysk, Meble Dobrodzień i Kalwaria, Bel-Pol, AMT Studio, Almira DesignStudio, a w galerii handlowej - Home&You.

pokaz-artykul.png
Orzech
Europa Centralna urośnie. W planach biura i hotel

Spółka EC Property Management, zarządca Centrum Handlowego Europa Centralna zaplanowała rozbudowę galerii oraz budowę biznes parku wraz z infrastrukturą hotelową. Na doradcę i wyłącznego agenta odpowiedzialnego za wynajem powierzchni handlowych mieszczących się w projekcie odpowiedzialna jest firma BNP Paribas Real Estate.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 29532.html
Orzech
W Centrum Handlowym Europa Centralna w Gliwicach ruszył salon fryzjerski Wilkosz-Studio Fryzur. To trzeci salon firmy w Gliwicach.

Więcej: http://www.thecity.com.pl/Obiekty-handl ... -Centralna
Orzech
Fabryka Dywanów „Weltom” w parku handlowym Europy Centralnej

Więcej: http://www.thecity.com.pl/Obiekty-handl ... Centralnej
Orzech
Nowe marki w Europie Centralnej

Trwają prace aranżacyjne w kilku dużych lokalach w Europie Centralnej. Firmy: Weltom, Wilkosz Studio, Nuna Lie i Almira Design Studio przygotowują się do przyjęcia pierwszych klientów.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 27436.html
Orzech
Coccodrillo z kolejnym sklepem w Polsce

Coccodrillo, sieć sklepów z odzieżą dla niemowląt i dzieci do lat czternastu, otworzyła placówkę w CH Europa Centralna w Gliwicach.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 25749.html
Orzech
Marka Wojas rusza w Europie Centralnej

15 marca CH Europa Centralna w Gliwicach otwarty został salon marki Wojas. Zajmie on powierzchnię ponad 80 mkw.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 24695.html
Orzech
Europa Centralna osiągnęła poziom 95 proc. skomercjalizowania

Centrum Handlowe Europa Centralna świętuje swoje pierwsze urodziny w marcu. Powierzchnię handlową podzielono na park handlowy i galerię, a proces wynajmu jest niemal w całości zakończony.

Więcej: http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 24381.html
Orzech
http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 23882.html
REKLAMA