W gliwickim centrum handlowym Europa Centralna został otwarty nowy, powiększony salon SinsayMateriały prasowe

W gliwickim centrum handlowym Europa Centralna został otwarty nowy, powiększony salon Sinsay

REKLAMA

W gliwickim centrum handlowym Europa Centralna został otwarty w nowej odsłonie salon Sinsay. Do dyspozycji klientów oddano ponad 800 mkw. powierzchni.

Trzykrotnie większa przestrzeń, więcej przymierzalni i lepszy komfort zakupów – na to mogą liczyć klienci nowego sklepu Sinsay w centrum handlowym Europa Centralna. Powierzchnię salonu zwiększono o ponad 550 mkw. Zmianie uległa również lokalizacja salonu. Nowy Sinsay znajduje się obok sklepu H&M.

– Naszym strategicznym celem jest zwiększanie wygody klientów i podążanie za ich potrzebami. Sklep sieci Sinsay cieszy się dużą popularnością na polskim rynku i podobnie jest wśród osób odwiedzających nasze centrum. Do tego posiada szeroki asortyment. Dlatego cieszymy się, że możemy dziś zaproponować klientom duży, przestronny, dobrze wyposażony salon. Wiemy już, że został on przyjęty z dużym entuzjazmem – informuje Katarzyna Lenartowicz, dyrektorka centrum handlowego Europa Centralna.

REKLAMA
Materiały prasowe

Europa Centralna to duże centrum handlowe w Gliwicach, składające się z parku handlowego i galerii handlowej o łącznej powierzchni 67 tys. mkw. Na jego terenie znajduje się kilkadziesiąt sklepów, placówek usługowych i gastronomicznych oraz 2,3 tys. miejsc parkingowych. Centrum zlokalizowane jest przy węźle autostradowym Gliwice-Sośnica.

fot. Kajtman

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA