[Gliwice] Park Handlowy "Europa Centralna"

[Gliwice] Park Handlowy "Europa Centralna"

Gliwice/Ligota Zabrska
REKLAMA
inwestorHelical Poland Sp. z o.o.
realizacjaIV kw. 2012
wykonawcaPolimex-Mostostal S.A.

O inwestycji [Gliwice] Park Handlowy "Europa Centralna"

Park Handlowy "Europa Centralna" w Gliwicach o powierzchni handlowej ponad 67 000 m2 już w I fazie inwestycji będzie największym obiektem tego typu w Polsce i jednym z większych w Europie. Kolejny etap rozbudowy obiektu (faza II) powiększy go o dalsze 40 000 m2 powierzchni.
Napisz komentarz
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Gliwice] Park Handlowy "Europa Centralna" [śląskie] Sportowy najemca w Europie Centralnej
Jan Hawełko
Nowy artykuł dotyczący [Gliwice] Park Handlowy "Europa Centralna" [śląskie] CH Europa Centralna powiększa ofertę sportową
Jan Hawełko
Sklep z odzieżą i obuwiem marki Bytom otwarty zostanie w galerii handlowej Europa Centralna na powierzchni ponad 150 mkw.

– Salon Bytom stanowi doskonałe uzupełnienie naszej męskiej oferty modowej, m.in. sklepów Lavard oraz Dastan. Dzięki marce BYTOM, w Europie Centralnej będzie można nabyć najwyższej klasy produkty odzieżowe i obuwnicze kolejnego znanego i lubianego producenta – mówi Monika Magner, dyrektor centrum.

pokaz-artykul.png
R77
Studio LELLEK w Europie Centralnej

LELLEK Group - sieć salonów i serwisów motoryzacyjnych, reprezentująca marki Volkswagen, Škoda SEAT, Audi oraz Porsche, uruchomiła w Europie Centralnej aktywną ekspozycję.

http://www.propertynews.pl/centra-handl ... 36206.html
Jan Hawełko
Portfolio Europy Centralnej powiększyło się o kolejny brand modowy. 11 kwietnia otwarty został tam sklep Top Secret.

Sklep znajduje się w części galeryjnej i zajmuje powierzchnię ok. 380 mkw. W nowo otwartym sklepie firmowym dostępne są także brandy takie jak: Troll, Drywash oraz Adesso Fashion.

pokaz-artykul.png
Jan Hawełko
Europa Centralna wkracza z impetem w 2015 rok. W ciągu niespełna trzech miesięcy oferta handlowa centrum poszerzyła się o kolejne nowe marki: w marcu pierwsi klienci odwiedzili stoisko Paese Cosmetics oraz sushi bar Ryokan Sushi.

Paese Cosmetics to polska marka kosmetyków.

pokaz-artykul.png
REKLAMA