Globalna firma transportowo-logistyczna Maersk nowym najemcą w 7R Park Łódź East IMateriały prasowe

Globalna firma transportowo-logistyczna Maersk nowym najemcą w 7R Park Łódź East I

Orzech
Orzech
REKLAMA

Firma Maersk, jeden z globalnych liderów transportowo-logistycznych, dołączył do grona najemców 7R Park Łódź East I. Firma będzie korzystać z 18 500 mkw. nowoczesnej przestrzeni logistyczno-magazynowej z zapleczem biurowym, która została precyzyjnie dostosowana do jej potrzeb, m.in. poprzez stworzenie specjalnego układu bram i doków załadunkowych.

Maersk to kolejny międzynarodowy brand, który dołączy do grona najemców łódzkiego kompleksu 7R. Swoją działalność w 7R Park Łódź East I rozpocznie już w czerwcu. Od lutego br. z przestrzeni 7R Park Łódź East I korzysta również Castorama.

Park magazynowy 7R powstał zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju i wykorzystuje nowoczesne rozwiązania wspierające wydajność kompleksu. Firma Maersk dużą wagę przywiązuje do kwestii zrównoważonego rozwoju, dlatego w zajmowanym przez nią budynku znajdzie się instalacja fotowoltaiczna o mocy 50 kWp, a także oświetlenie LED sterowane za pomocą kontrolerów DALI. Wewnątrz obiektu zainstalowany zostanie także inteligentny system BMS, który umożliwia monitorowanie oraz zarządzanie wszystkimi urządzeniami i istotnie wspiera najemców w codziennym użytkowaniu wynajmowanej powierzchni.

REKLAMA
Materiały prasowe

Cały kompleks 7R Park Łódź East I to nowoczesny park magazynowy, złożony z trzech obiektów o łącznej powierzchni ok. 100 000 mkw., położony we wschodniej części aglomeracji łódzkiej w Konstantynowie Łódzkim, a także w bezpośrednim sąsiedztwie węzła Brzeziny. Lokalizacja obiektu tuż przy zjeździe na autostradę A1 stwarza optymalne warunki dla transportu międzynarodowego, krajowego i lokalnego. W pobliżu 7R Park Łódź East I znajdują się również przystanki komunikacji miejskiej, co znacząco wpływa na większy komfort dojazdu dla pracowników.

Wszystkie obiekty wchodzące w skład 7R Park Łódź East I spełniają normy budynków klasy A i dzięki zastosowanym w nich rozwiązaniom, wpływającym m.in. na wzrost efektywności energetycznej inwestycji, objęte są certyfikacją BREEAM.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA