Polska firma transportowo-logistyczna wynajęła magazyn w Błoniach

Polska firma transportowo-logistyczna wynajęła magazyn w Błoniach

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Firma GTFL Sp. z o.o. wynajęła ponad 3,5 tys. mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w obiekcie Hillwood Błonie I. Spółkę GTFL reprezentowała globalna firma doradcza Cresa, specjalizująca się w wyłącznej reprezentacji najemców.
GTFL Sp. z o.o. to polska firma transportowo-logistyczna, specjalizująca się w dostarczaniu produktów szybko zbywalnych (ładunków częściowych, drobnicowych i całopojazdowych) działająca na rynkach krajowych i międzynarodowych. Nowa powierzchnia magazynowo-biurowa ma ponad 3,5 tys. mkw. w ramach parku Hillwood Błonie I. Główna siedziba firmy, która wcześniej mieściła się w Grodzisku Mazowieckim, została przeniesiona już do nowej lokalizacji.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy GTFL poszukiwaliśmy nowego magazynu, który spełni nasze wymagania. Duża część naszych klientów to branża FMCG, dlatego istotne dla nas było wyposażenie obiektu w odpowiednią liczbę doków oraz strategiczna lokalizacja, która umożliwi dogodny dostęp do kontrahentów w kraju i za granicą – mówi Piotr Godlewski, prezes GTFL Sp. z o.o.
REKLAMA
Hillwood Błonie I położony jest 31 km na zachód od centrum stolicy, w miejscowości Błonie. Powierzchnia magazynowa centrum logistycznego to 23 500 mkw. Park jest położony przy drodze krajowej nr 92 oraz w pobliżu węzła "Tłuste" autostrady A2 z Berlina do Moskwy. Atutem parku jest bliskie sąsiedztwo zachodniej obwodnicy Warszawy, dzięki której ułatwiony jest transport w kierunku Gdańska oraz Katowic. 
Rynek warszawski pozostaje największym obszarem koncentracji powierzchni magazynowej w Polsce. Pomimo dużej podaży znalezienie powierzchni magazynowej "od zaraz" z możliwością dalszej ekspansji bywa wyzwaniem. Cieszymy się, że przy naszym wsparciu, firma GTFL pozyskała strategiczną powierzchnię, która pozwoli na dalszy dynamiczny rozwój firmy – mówi Jowita Spiżarska, doradca w dziale powierzchni przemysłowych i magazynowych firmy Cresa Polska.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA